جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری مسابقه عکاسی جلوه‌های رمضان در کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقه عکاسی جلوه‌های رمضان در کردستان

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کردستان خبر داد:

برگزاری مسابقه عکاسی جلوه‌های رمضان در کردستان

علی عباس داودنیا اظهار کرد: به همت سازمان بسیج هنرمندان کردستان مسابقه عکاسی جلوه‌های رمضان با موضوعات سفره‌های افطار، نمازگزاران، نماز تراویح، شب‌های قدر، نماز عید سعید فطر و سایر مراسم‌ها در استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هر نفر می‌تواند تا 10 قطعه عکس با فرمت gpg را برای شرکت در این مسابقه تا عید سعید فطر به دفتر بسیج هنرمندان استان تحویل دهد، خاطرنشان کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در راستای شرکت در این مسابقه می‌توانند با شماره 32291178 تماس حاصل کنند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کردستان با اشاره به نام‌گذاری کردستان به عنوان استان فرهنگی از سوی مقام معظم رهبری، گفت: کردستان ظرفیت‌های بالایی به لحاظ فرهنگی دارد که باید با تولید آثار مختلف هنری این ظرفیت‌ها را به صورت محسوس به مردم داخل و خارج از کشور معرفی کرد.

داودنیا از بسیج نیز به عنوان یک ظرفیت تمام نشدنی در کشور نام برد و اظهار کرد: بسیج یک سرمایه عظیم در کشور است که به دلیل گستردگی و قرار گرفتن همه طیف‌ها در زیر چتر آن در تمام عرصه‌های سرنوشت‌ساز کشور از آغاز انقلاب تا کنون نقشی تعیین کننده داشته است.

وی حمایت از هنرمندان متعهد، انقلابی و ارزشی را یکی از سیاست‌های اصلی بسیج هنرمندان در کردستان دانست و اضافه کرد: حمایت از هنرمندان و تولید آثار فاخر و ارزشمند از سوی آنان بهترین راهکار مقابله با هجمه‌های نرم دشمنان است.

وی در ادامه از ماه مبارک رمضان نیز به عنوان ماه ضیافت الهی و توبه از گناهان و ارتقای سطح معنویت در انسان نام برد و بیان داشت: در این ماه جلوه‌های زیبایی از حضور انسان‌ها در ضیافت الهی وجود دارد که بسیج هنرمندان قصد دارد بخشی از آن را به همت فعالین رشته عکاسی و علاقمندان به تصویر بکشد.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان کردستان در پایان خاطرنشان کرد: آثار ارسال شده به دبیرخانه بعد از جمع‌آوری، داوری شده و به نفرات اول تا سوم نیز جوایزی نفیس اهدا خواهد شد.

 

منبع خبرگزاری:فارس