جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری مسابقات قویترین جوانان استان کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

برگزاری مسابقات قویترین جوانان استان کردستان

برگزاری مسابقات قویترین جوانان استان کردستان


سنندج؛

برگزاری مسابقات قویترین جوانان استان کردستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: مسابقات قویترین جوانان کردستان با حضور شهرستان های تابعه استان در راستای استعدادیابی  این رشته به میزبانی شهر سنندج برگزار شد.

حامد جولایی افزود: سومین دوره مسابقات قویترین جوانان انتخابی استان گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در کانون بسیج جوانان سنندج برگزار شد.

جولایی گفت: این رقابت ها در وزن های منفی 90 و مثبت 90 کیلوگرم برگزار شد و 15 ورزشکار در قالب 7 تیم از شهرستان های؛ سنندج ، دیواندره ، بانه ، کامیاران و دهگلان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان در وزن منفی 90 کیلوگرم مهران اسدی از دیواندره ، کیهان رحمانی و سعید کمره گره هردو از کامیاران به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن مثبت 90 کیلوگرم اشکان مهران از بانه و زانکو قاسمی از دیواندره هردو مقام اول را بدست آوردند و میلاد یوسفی و همین روحانی ورزشکاران کامیارانی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در نتایج تیمی بخش منفی 90کیلوگرم این رقابت ها، باشگاه امیری از دیواندره با کسب 67 امتیاز اول شد ، باشگاه ستارگان به نمایندگی از کارمیاران با مجموع 59 امتیاز جایگاه دوم را بدست آورد و باشگاه تهمتن دیواندره با 37 امتیاز مقام سوم را به خود اختصاص داد.

همچنین درمثبت 90 کیلوگرم، باشگاه تهمتن دیواندره و مهران بانه هر کدام با 14 امتیاز به طورمشترک اول شدند ، باشگاه ستارگان کامیاران با 8 امتیاز و باشگاه روحانی کامیاران با 3 امتیاز به ترتیب مقام دوم و سوم را دست آوردند.

آدرس کوتاه :