رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

برگزاری مسابقات قویترین جوانان استان کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات قویترین جوانان استان کردستان

سنندج؛

برگزاری مسابقات قویترین جوانان استان کردستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: مسابقات قویترین جوانان کردستان با حضور شهرستان های تابعه استان در راستای استعدادیابی  این رشته به میزبانی شهر سنندج برگزار شد.

حامد جولایی افزود: سومین دوره مسابقات قویترین جوانان انتخابی استان گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در کانون بسیج جوانان سنندج برگزار شد.

جولایی گفت: این رقابت ها در وزن های منفی 90 و مثبت 90 کیلوگرم برگزار شد و 15 ورزشکار در قالب 7 تیم از شهرستان های؛ سنندج ، دیواندره ، بانه ، کامیاران و دهگلان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان در وزن منفی 90 کیلوگرم مهران اسدی از دیواندره ، کیهان رحمانی و سعید کمره گره هردو از کامیاران به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن مثبت 90 کیلوگرم اشکان مهران از بانه و زانکو قاسمی از دیواندره هردو مقام اول را بدست آوردند و میلاد یوسفی و همین روحانی ورزشکاران کامیارانی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در نتایج تیمی بخش منفی 90کیلوگرم این رقابت ها، باشگاه امیری از دیواندره با کسب 67 امتیاز اول شد ، باشگاه ستارگان به نمایندگی از کارمیاران با مجموع 59 امتیاز جایگاه دوم را بدست آورد و باشگاه تهمتن دیواندره با 37 امتیاز مقام سوم را به خود اختصاص داد.

همچنین درمثبت 90 کیلوگرم، باشگاه تهمتن دیواندره و مهران بانه هر کدام با 14 امتیاز به طورمشترک اول شدند ، باشگاه ستارگان کامیاران با 8 امتیاز و باشگاه روحانی کامیاران با 3 امتیاز به ترتیب مقام دوم و سوم را دست آوردند.