جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری مراسم تجلیل از معلمان ناحیه 2 - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

برگزاری مراسم تجلیل از معلمان ناحیه 2

برگزاری مراسم تجلیل از معلمان ناحیه 2


به مناسبت هفته معلم؛

برگزاری مراسم تجلیل از معلمان ناحیه 2

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، فرماندار سنندج در این مراسم با تبریک روز معلم گفت: 22 میلیارد تومان از معوقات معلمان بازنشسته آموزش و پرورش شهرستان سنندج پرداخت شد .

ابراهیم زارعی افزود: این معوقات با پیگیریهای مستمر به 300 نفر از معلمان بازنشسته نواحی 1 و 2 سنندج پرداخت شده است .

زارعی با تأکید بر اینکه ما مکلفیم قدرشناس زحمات معلمان باشیم  افزود: اگرامروز ما به وعده هایمان عمل میکنیم کاری است که از شما معلمان فرا گرفتیم .

وی با اشاره به اینکه ایجاد روحیه امید و نشاط و پرسشگری در بین دانش آموزان وظیفه شما معلمان است گفت: سربلندی جامعه و رسیدن به جایگاههای رفیع با این مهم محقق خواهد شد .

 معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه در استان کردستان هم با بیان اینکه همه آحاد جامعه به نوعی به معلمان وابسته اند و آنان کسانی هستند که تهدیدات را به فرصتها تبدیل میکنند گفت: ما باید از این پتانسیل عظیم تجربه در حوزه های مختلف و تصمیم گیریها به نحومطلوب بهره گیریم .

حجت الاسلام فرضی  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه پشتیبانی مردم از نظام در انتخابات متبلور خواهد شد افزود: حضور حداکثری در این دوره از انتخابات گام دیگری در تثبیت انقلاب و خنثی سازی توطئه های دشمنان است .

وی با تأکید بر اینکه ما همه اهل تکلیفیم و به تکلیفمان عمل میکنیم خاطر نشان کرد: معلمان به عنوان علمداران این نظام باید در مشارکت حداکثری مردم  در انتخابات، نقش مهمی ایفا کنند.

محمد سعید کنعانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 سنندج هم در این مراسم از معلمان به عنوان امانت دارانی که تربیت انسانها را بر عهده دارند نام برد و گفت: انسان سازی و آگاهی بخشی به دانش آموزان از وظایف خطیر معلمان است که هیچگاه فراموش نمیشود .

آدرس کوتاه :