جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

برگزاری سه برنامه در سومین روز دهه فجر در شهرستان کامیاران - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

برگزاری سه برنامه در سومین روز دهه فجر در شهرستان کامیاران

برگزاری سه برنامه در سومین روز دهه فجر در شهرستان کامیاران


دهه فجر؛

برگزاری سه برنامه در سومین روز دهه فجر در شهرستان کامیاران

مدیر آموزش و پرورش کامیاران روز شنبه در مراسم نواختن زنگ انقلاب در مدرسه فاطمه الزهرا (س) این شهر گفت: دانش آموزان امروز به عنوان نسل چهارم انقلاب باید در خصوص تاریخ و دستاوردهای آن مطالبه گر باشند.
هادی اله ویسی با اشاره به دستاوردهای انقلاب در سی و نهمین سالگرد پیروزی اظهار کرد: صدور انقلاب به خارج از مرزهای کشور و ترویج و نهادینه کردن فرهنگ اسلامی در کشور از مهمترین این دستاوردها است.
وی با اشاره به دیگر موفقیت های کشور در عرصه های مختلف افزود: حضور و فعالیت زنان در عرصه های مختلف طی این چهار دهه در ایران اهمیت جایگاه زن در اسلام را بیان می کند.
اله ویسی با بیان اینکه برای تحقق ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی وظایف متقابلی بر عهده مردم و مسئولان است، تاکید کرد: هر جا مردم و مسئولان این وظایف متقابل را به خوبی انجام دادند، کشور از تمام مشکلات براحتی عبور کرده است.
این مراسم با نواختن زنگ انقلاب و قرائت پیمان نامه با شهدا از سوی دانش آموزان این واحد آموزشی پایان یافت.
**
نمایشگاه مقاله نویسی و خاطره نویسی مادران و همسران شهدا نیز امروز در دبیرستان دخترانه فاطمه الزهرا (س) با مشارکت کمیته بانوان ستاد دهه فجر این شهرستان گشایش یافت.
مشاور امور بانوان فرمانداری کامیاران در این مراسم گفت: آثار عرضه شده در این نمایشگاه توسط دانش آموزان دختر مقطع دبیرستان و در گفت و گو با مادران و همسران شهدای شهرستان جمع آوری شده است.
دلبر احمدی با اشاره به اینکه بیش از 100 اثر در این نمایشگاه عرضه شده است، اضافه کرد: این آثار شامل مقاله و خاطره نویسی از مادران و همسران شهدای شهرستان است.
وی نقش زنان را در پیروزی انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی موثر و پر رنگ دانست و یادآور شد: دانش آموزان دختر که مادران و همسران نسل های آینده این ملت هستند باید بیشتر از گذشته با فداکاری های مادران و همسران نسل انقلاب آشنا شوند.
**
یکی دیگر از برنامه های سومین روز سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان کامیاران، محفل انس با قرآن بود که توسط کمیته فرهنگی ستاد دهه فجر و با حضور گسترده مردم و مسئولان برگزار شد.
در این محفل قاریان نوجوان و جوان شهرستان کامیاران که دارای مقام ها و عناوین کشوری و ملی هستند به تلاوت آیات قرآن کریم پرداختند.

آدرس کوتاه :