جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری دوره‌های آموزش‌های مهارت‌آموزی برای کارکنان شهرداری سنندج - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

برگزاری دوره‌های آموزش‌های مهارت‌آموزی برای کارکنان شهرداری سنندج

برگزاری دوره‌های آموزش‌های مهارت‌آموزی برای کارکنان شهرداری سنندج


شهردار سنندج عنوان کرد:

برگزاری دوره‌های آموزش‌های مهارت‌آموزی برای کارکنان شهرداری سنندج

منوچهر فخری صبح امروز در نشست انعقاد تفاهم‌نامه مهارتی و آموزشی میان شهرداری سنندج و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کردستان، اظهار کرد: آموزش کارکنان یک امر  ضروری و حائز  اهمیت است که باید بطور مستمر تداوم داشته داشته باشد تا فعالیت‌های یک نهاد مثمر ثمر واقع شود. 

وی اضافه کرد: در حقیقت یکی از راه‌های اصولی و منطقی در راستای استفاده بهینه از تمامی ظرفیت‌ها  نیروی انسانی آموزش ضمن خدمت کارکنان است.

شهردار سنندج گفت: شهرداری‌ها از جمله نهادهای هستند که با مردم بیشترین ارتباط را دارند و در تمامی زمینه‌های اعم از فرهنگی، عمرانی، خدماتی، اجتماعی به مردم خدمات ارائه می‌کنند.

فخری افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی در تمامی زمینه برای کارکنان و کارشناسان شهرداری در راستای ارائه خدمات شایسته به شهروندان بسیار حائز اهمیت است.

وی تاکید کرد: آموزش صحیح و اصولی هم یکی از فاکتورهای است که باید مورد توجه قرار گیرد و آموزش‌ها باید بر اساس خواست و نیازمندی‌های آن اداره صورت گیرد.

شهردار سنندج عنوان کرد: آموزش کارکنان شهرداری با جدیت پیگیری خواهد شد و باید تمامی کارکنان شهرداری در تمامی پست‌ها و مشاغل در این کلاس‌های آموزشی و مهارتی شرکت کنند.

گفتنی است؛ با هدف ارتقاء سطح دانش و آگاهی کارکنان شهرداری سنندج تفاهم نامه آموزشی و مهارتی فی مابین شهرداری سنندج و سازمان آموزش و فنی و حرفه‌ای استان کردستان منعقد شد.

 

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :