جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری «شب شعر انقلاب» و رونمایی از کتاب «نبرد کوسالان» در دهه فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری «شب شعر انقلاب» و رونمایی از کتاب «نبرد کوسالان» در دهه فجر

رئیس حوزه هنری کردستان خبر داد:

برگزاری «شب شعر انقلاب» و رونمایی از کتاب «نبرد کوسالان» در دهه فجر

امین مرادی ، دهه فجر را پاسداشت عزت و اقتدار ملت ایران عنوان کرد و اظهار داشت: در دهه چهارم حیات پرخیر و برکت انقلاب اسلامی با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) شاهد به ثمر نشستن خون شهیدان انقلاب هستیم و عزت و اقتدار نظام اسلامی نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح جهان به صدا درآمده است.

به گفته رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان، امروز ایران به عنوان یک قدرت منطقه‌ای و جهانی در مقابل استکبار جهانی از کشورهای مظلوم حمایت کرده و به عنوان رهبر محور مقاومت تمامی نقشه‌های شوم استکبار را علیه ملت آزاده ایران خنثی نموده و به سمت شکست سوق داده است.

وی در این زمینه به پیروزی‌های ارتش و ملت سوریه و مردم ستمدیده یمن و پیروزی‌های ارتش عراق اشاره کرد و گفت: تمام جهانیان و مفسران سیاسی و نظامی به این باور رسیده‌اند که در رسیدن به این موفقیت‌ها، هدایت‌ها و حمایت‌های صورت گرفته ایران در کنار عزم راسخ این ملت‌ها در مبارزه با ظلم و ستم‌های روا داشته‌شده، بیشترین نقش را داشته است.

مرادی تصریح کرد: ایمان به لطف و عنایت حضرت حق، رهبری خردمندانه، ولایتمداری ملت و باور به توانمندی‌های بومی، ملت ایران را در جایگاه والای عزت و اقتدار نشانده است و در حالیکه شاهد بازی خیمه شب‌بازی قدرت‌های استکباری با حکام سرسپرده منطقه هستیم، فرزندان این مرز و بوم با سلاح ایمان، عزت و اقتدار از کیان ایران اسلامی حراست و پاسداری نموده و بر ماست تا به شکرانه این جایگاه، جشن‌های انقلاب را باشکوه‌تر از دوره‌های گذشته برگزار نماییم.

وی در این خصوص گفت: در ایام دهه مبارکه فجر برنامه‌های متنوعی توسط حوزه هنری برنامه‌ریزی شده است که در طول این دهه اجرایی می‌شود.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان افزود: افتتاح رسمی و آغاز به کار استودیو حرفه‌ای صدا و تصویر، برگزاری شب شعر انقلاب، برگزاری شب خاطره شهید ملاحیدر فهیم، رونمایی از کتاب خاطرات سردار ملکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در استان کردستان با عنوان «نبرد کوهسالان» و مشارکت در برگزاری جشن انقلاب از برنامه‌های اجرایی حوزه هنری در ایام‌الله دهه فجر در استان است.  

مرادی همچنین، برگزاری نمایشگاه کاریکاتور با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی در سنندج و بیجار، برپایی نمایشگاه  کتاب و محصولات فرهنگی با همکاری نواحی 1 و 2 اداره آموزش و پرورش شهرستان سنندج در محل گالری سوره، اعزام گروه‌های هنری برای اجرا در مراسم کمیته‌های مختلف دهه فجر، اکران فیلم یتیم‌خانه ایرانیان و بالاخره در صورت تفاهم اکران همزمان فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را از مهم‌ترین برنامه‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی در این ایام برشمرد.

منبع خبرگزاری: فارس