جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

برپایی نمایشگاه پوسترهای مفهومی «نگین فیروزه‌ایی» در بقاع متبرکه کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی نمایشگاه پوسترهای مفهومی «نگین فیروزه‌ایی» در بقاع متبرکه کردستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه کردستان خبر داد:

برپایی نمایشگاه پوسترهای مفهومی «نگین فیروزه‌ایی» در بقاع متبرکه کردستان

به گزارش واحد خبر سنندج، حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه در سنندج اظهار کرد: نمایشگاه نگین فیروزه‌ایی شامل 12 پوستر مفهومی با موضوع دهه کرامت در بقاع متبرکه شاخص استان در حال برگزاری است.

به گفته وی، این برنامه به مناسبت سالروز تکریم امامزادگان از سوی معاونت فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه در 10 بقعه شاخص شهرستان‌های سنندج، قروه و بیجار برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه شامل آیات، احادیث و متون ادبی درباره اهل بیت و امامزادگان است که از تاریخ 15 الی 25 مرداد 95 در اماکن متبرکه کردستان به نمایش در می‌آید.

نوروزی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های مذهبی در بقاع متبرکه از برنامه‌های فرهنگی اوقاف است، اظهار داشت: این برنامه خوشبختانه همواره مورد استقبال زائرین و مردم شریف استان قرار گرفته است. وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان همچنین برای بازدید مجازی از این نمایشگاه می‌توانند از سایت kordestan.oghaf.ir بازدید کنند.

نوروزی با اعلام سایر برنامه‌های اوقاف و امور خیریه در دهه کرامت گفت: برگزاری همایش تکریم امامزادگان در شهرستان‌های سنندج ، بیجار و قروه، پخش اقلام فرهنگی در مساجد و بقاع متبرکه و میزبانی بیرق و خادمان امام هشتم(ع) از اهم برنامه‌های اوقاف در این دهه مبارک است.