جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

برنامه های هفته تربیت بدنی در کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

برنامه های هفته تربیت بدنی در کردستان

برنامه های هفته تربیت بدنی در کردستان


کردستان

مدیر کل ورزش و جوانان کردستان شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان در سنندج، در خصوص برنامه های هفته تربیت بدنی گفت: در این هفته، تنی چند از پیشکسوتان، ورزشکاران ملی، روسای هیأت های ورزشی و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان با نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان دیدار خواهند کرد و در شهرستان ها نیز این موضوع به صورت منسجم انجام می شود.
حامد جولائی ادامه داد: همچنین غبار روبی از مزار شهیدان دفاع مقدس، دیدار با خانواده های شهدای ورزشکار و پیشکسوتان ورزش، اجرای مراسم های فرهنگی- ورزشی شامل مسابقات قرآنی، همایش های پیاده روی و کوهنوردی در سطح استان از دیگر برنامه هایی است که در این ایام برگزار می شود.
وی ضمن اشاره به توجه جدی تر به برنامه های اجرایی این هفته، اضافه کرد: با توجه به مصادف بودن هفته تربیت بدنی با ماه محرم و سوگواری، باید برنامه های فرهنگی - ورزشی متناسب با این ایام باشد.
جولائی با تاکید بر اهمیت هفته تربیت بدنی در جهت توسعه و گسترش فرهنگ ورزش در میان آحاد مردم اظهار کرد: ورزش نقشی کلیدی در تامین سلامت جسمی و روحی جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان به عنوان آینده سازان این مملکت دارد.
وی افزود: امروزه تمامی کشورهای جهان سرمایه گذاری عظیمی در زمینه ورزش دارند و بر این باورند که این سرمایه گذاری تأثیر بزرگی بر رشد فکری جامعه آنها دارد و باعث پیشرفت در تمامی عرصه ها از جمله اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی می شود.
جولایی گفت: به دلیل جوان بودن جامعه، باید تمام تلاش و همت ما در راستای بسط و گسترش فرهنگ ورزش که خود نماد اساسی توسعه یافتگی فرهنگی و اجتماعی است، باشد.
از 26 مهر تا دوم آبان هر سال، هفته تربیت بدنی و ورزش نام گذاری شده است.

 

آدرس کوتاه :