جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

بُرد شیرین بلند قامتان ایستک کردستان در مقابل تیم قدرتمند پتروشیمی - نمایش محتوای خبر

 

 

بُرد شیرین بلند قامتان ایستک کردستان در مقابل تیم قدرتمند پتروشیمی

رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک کشور:

بُرد شیرین بلند قامتان ایستک کردستان در مقابل تیم قدرتمند پتروشیمی

تیم ایستک کردستان در دور رفت مرحله دوم پلی آف رقابت های بسکتبال لیگ دسته یک کشور، شامگاه جمعه 18 فروردین در یک دیدار حساس در مجموعه ورزشی آزادی سنندج با حضور جمع زیادی از تماشاچیان سنندجی به مصاف پتروشیمی بندر امام رفت و توانست به یک پیروزی شیرین دست یابد.
این جدال دیدنی در چهار کوارتر قانونی بازی با نتیجه 70 بر 70 مساوی پایان یافت که با در نظر گرفتن 5 دقیقه وقت اضافه، راست قامتان تیم ایستک کردستان توانستند تیم پتروشیمی را با نتیجه 81 بر 77 مغلوب کنند.
در این مرحله تیم ایستک کردستان برای صعود به رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور، باید در دورهای رفت و برگشت از سد تیم قدرتمند پتروشیمی بندر امام عبور کند.
مرحله برگشت این رقابت 22 فروردین به میزبانی پتروشیمی برگزار خواهد شد که در صورت تساوی بازی های رفت و برگشت، 2 تیم روز 23 فروردین دیدار سرنوشت ساز خود را انجام خواهند داد.
کاوان قطبی، سهند خادم نامداری، متین استاد نوروزی، مهدی جعفری، رضا احمدیان، حمید شریفی، هیمن احمدی، دیلان حیدری، محمد رانین درشت، سپهر عطری برزنجه، علی دستباز، هوشیار یوسفی و حمید امینی بازیکنان تیم ایستک کردستان را تشکیل می دهند.
رضا نوری، پویا بدخشان و حمید سهراب نژاد به عنوان کادر فنی، نماینده استان کردستان را در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور هدایت می کنند.

منبع خبرگزاری: ایرنا