جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

برخورد جدی با ورود و توزیع مواد مخدر - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

برخورد جدی با ورود و توزیع مواد مخدر

برخورد جدی با ورود و توزیع مواد مخدر


امام جمعه سقز خواستار شد

برخورد جدی با ورود و توزیع مواد مخدر

ماموستا سیدحسین حسینی ظهر امروز در خطبه‌های امروز جمعه شهر سقز با اشاره به اینکه خداوند همواره ناظر بر اعمال تمام موجودات این کره خاکی است، بر عبادت واقعی خداوند از سوی مردم تاکید کرد.

وی عبادت پروردگار را موجب راحتی روح و روان دانست و ادامه داد: وقتی که فرد مسلمان دستورات خداوند را اجابت کند، یعنی یک مسلمان واقعی است و به خدا و قیامت و روز رستاخیز اعتقاد دارد.

امام جمعه سقز اظهار داشت: ماه مبارک رمضان تمام شد و اعمال نیک تمام مسلمانان ضبط و ثبت شده است و در روز قیامت خداوند جزای نیک را به انسان عطا می‌فرماید.

ماموستا حسینی از مومنین دعوت کرد تمام رفتار و کردار نیکی را که در ماه مبارک رمضان انجام داده‌اند، در تمام ماه‌های سال به همان قوت ادامه دهند.

وی عبادت خداوند را نشانه اسلامیت انسان دانست و گفت: ما که در یک کشور اسلامی و با ریشه قوی دینی زندگی می‌کنیم، باید همواره در راستای رضایت حضرت حق حرکت کنیم.

امام جمعه سقز در ادامه خطبه‌های نماز به پرداخت مالیات اشاره کرد و گفت: پرداخت مالیات در دین اسلام اشاره شده است و بر همه واجب است، مالیات خود را برای رونق اقتصاد و آبادانی کشور و منطقه خود پرداخت کنند.

وی از مردم خواست آنچه را که قانون برای آنان مالیات در نظر گرفته است را به موقع پرداخت کنند تا طبق همین مالیات‌ها که پرداخت می‌شود، مسئولان برای ادامه عمران و آبادانی برنامه‌ریزی کنند.

ماموستا حسینی سپس به هفته مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و ادامه داد: مواد مخدر دسیسه دشمنان برای دور کردن مردم ما به ویژه جوانان از راه راست اسلام است.

وی گفت: خانواده‌ها باید در آگاهی دادن به فرزندان خود درباره این مواد اطلاع رسانی کنند.

وی برخورد جدی با ورود و توزیع مواد مخدر به کشور را ضروری دانست و گفت: مسئولان در مبارزه با وارد کنندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر طبق قوانین کشور عمل کنند.

نماز جمعه شهر صاحب هم به امامت ماموستا غفور مصونی اقامه شد.

امام جمعه شهر صاحب هم اسلام را دین تمام خوبی ها دانست و ادامه داد: پیروی از این دین بزرگ الهی موجب رستگاری انسان را در دنیا و آخرت به همراه خواهد داشت.

وی از مردم خواست در پرداخت عوارض و مالیات خود برای ادامه توسعه منطقه همکاری کنند.

منبع خبرگزاری: فارس

آدرس کوتاه :