جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

بخش زیادی از مشکلات سنندج ناشی از شیوه مدیریت ناکارآمد است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بخش زیادی از مشکلات سنندج ناشی از شیوه مدیریت ناکارآمد است

بخش زیادی از مشکلات سنندج ناشی از شیوه مدیریت ناکارآمد است


رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت:

بخش زیادی از مشکلات سنندج ناشی از شیوه مدیریت ناکارآمد است

غریب سجادی اظهار کرد: هر اندازه حضور مردم بیشتر باشد، مسائل نیز بر مدار تدبیر پیش خواهد رفت.

وی با بیان اینکه اعتراض و انتقاد به شهردار سابق دلایلی داشته است، افزود: کاش چشمان خود را باز می‌کردیم تا واقعیات را ببینیم، چرا که انتقاد ما به رویکرد و تداوم روندی بود که شهرداری را به ورطه نابودی کشاند.

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج تصریح کرد: تا زمانی که این روند تداوم داشته و شاهد تغییر در بسیاری حوزه‌های شهرداری نباشیم، شهرداری جدید هم باید خود را آماده نظارت شورا کند.

سجادی با تأکید بر اینکه اعضای شورا، نماینده مردم بوده و مردم شهر تداوم این وضعیت را نمی‌پذیرند، گفت: رویکرد انتقادی تا زمان تغییر ساختار ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز فصل نوین مدیریت شهری در سنندج آغاز شده است، افزود: انتقادها به نحوه انتخاب شهردار توسط شورا تا زمانی که در راستای منافع شخصی و موج سواری نباشد را می‌پذیریم.

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج، تصریح کرد: 6 عضو از مجموع اعضای شورای شهر معتقد بودیم در شرایط برابر، اولویت با انتخاب شهردار بومی است، اما با این وجود آموخته‌ایم که به رأی اکثریت احترام بگذاریم.

سجادی، احترام به تصمیم اکثریت را ضامن دستیابی به شرایط بهتر برای شهر دانست و افزود: خط قرمز ما منافع مردم و بهبود وضعیت شهر خواهد بود.

این مسئول از ادامه اختلاف نظرها و حدس و گمان‌ها به عنوان "چوب لای چرخ" مدیریت شهری گذاشتن یاد کرد و گفت: منتقدان شهردار سابق، هیچگاه مخالف تصمیماتی که به بهبود وضعیت مدیریت شهر کمک می‌کرد، نبودند.

وی بخش زیادی از مشکلات شهر را ناشی از شیوه مدیریت فرسوده و ناکارآمد دانست و گفت: با تقویت نقاط قوت در راستای اصلاح نقاط ضعف، همراهی خواهیم کرد.

این مسئول رشد حاشیه‌نشینی، نواحی منفصل، از بین رفتن فضاهای سبز، مسکن مهر و ترافیک را از مهمترین چالش‌های پیش روی مدیریت شهری جدید در سنندج ذکر کرد.

منبع خبرگزاری:فارس

آدرس کوتاه :