جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

بخش خصوصی پایه اصلی پیشرفت ورزش قهرمانی است‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

بخش خصوصی پایه اصلی پیشرفت ورزش قهرمانی است‌

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت:

بخش خصوصی پایه اصلی پیشرفت ورزش قهرمانی است‌

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در راستای حمایت از خیرین ورزش شامگاه دوشنبه از تنها باشگاه تنیس روی میز احداث شده از سوی بخش خصوصی بازدید کرد. 

حامد جولائی در این بازدید اظهار کرد: ورود و جذب خیرین و سرمایهگذاران در بخش ورزش میتواند بار سنگینی که در حال حاضر دولت از نظر اعتبارات پروژهها بر دوش میکشد، را کم کند.

وی افزود: در حال حاضر و در صورت حمایت، بخش خصوصی میتواند پایه اصلی پیشرفت ورزش قهرمانی و همگانی در استان کردستان باشد.

جولایی حمایت از اسپانسر و افراد بخش خصوصی را مهم دانست و گفت: دستگاه ورزش و جوانان شرایط مناسبی را برای ورود بخش خصوصی فراهم کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان در پایان افزود: تنیس روی میز در استان جزو رشته‌های پرمدال و دارای پتانسیل‌های خوب است که ورود بخش خصوصی در این زمینه می‌تواند بازوی توانمند هیأت در فعالیت‌های قهرمانی و همگانی باشد.

تنها باشگاه تنیس روی میز بخش خصوصی در سنندج در زمینی به مساحت 300 مترمربع به مدیریت ناصر رحیمیان با هزینه‌های غیردولتی و شرایط روز کشور احداث شده است.

رحیمیان مدیرعامل شرکت چاپ معلم و نایب رئیس اتحادیه چاپخانه‌های استان کردستان، یکی از خیرین ورزش در سنندج به شمار می‌رود و تاکنون اکثر هیأت‌های ورزشی از حمایت‌های مادی و معنوی آن بهره لازم را برده‌اند.

منبع خبرگزاری: فارس