جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

با رادیو نما شنیدن هم دیدنی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

با رادیو نما شنیدن هم دیدنی شد

با رادیو نما شنیدن هم دیدنی شد


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای کردستان؛

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مرکز کردستان:

 پنج شنبه 21 بهمن صداي مركز کردستان در ارتباط غیر مستقيم  از طریق ويدئوكنفرانس با دكتر علي عسكري رئيس سازمان صدا و سيما، دكتر دارابي معاون امور استان‌هاي صداوسيما ، دكتر عليدادي معاون توسعه و فناوري رسانه و با حضور امان اللهی مديركل مركز کردستان رسماً آغاز به كار كرد.

استان کردستان جزو چهار استان پایلوت(قم، آبادان، سیستان و بلوچستان و کردستان) بود که به صورت ارتباط مستقیم و همزمان رادیو نما را افتتاح کردند.

علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما ضمن تشکر از فعالیتهای مرکز کردستان گفت: ضریب نفوذ رادیو و تلویزیون کردستان در میان مردم بسیار بالا است.

رئیس رسانه ملی افزود: رادیو یک رسانه ساده و مهربان است که در ارتقاء صمیمیت و همدلی و ایجاد بستر مناسب برای فعالیتهای فرهنگی و اقتصادی نقش بسزایی دارد.

امان اللهی مدیرکل صداو سیمای کردستان هم در گفتگو با رییس سازمان صدا و سیما و همزمان با افتتاح رادیو نما گفت:در زمانی که سپهر رسانه ای با تعدد و تنوع بسیار در قالب رسانه های معاند مشغول هجمة فرهنگی هستند، رقابت یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

ابولقاسم امان اللهی افزود: ایران اسلامی دارای فرهنگ ناب اسلامی است که این مهم یک صدای رسا را برای رقابت فراهم نموده است.

امان اللهی با اشاره به پیشرفت تکنولوژی و امکان پخش تصویر در رادیو گفت:کسانی که از سیستم دیجیتال یا از گیرنده های دیجیتالی در خارج از کشور استفاده می کنند امکان دریافت رادیو نما را دارند.

آدرس کوتاه :