رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

باغ اندیشه - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

باغ اندیشه

باغ اندیشه


باغ اندیشه

 

باغ اندیشه نام برنامه ای است که با هدف ترویج مطالعه در بین اقشار مختلف  جامعه، ایجاد تحول نسبی و ترویج فرهنگ مطالعه در نگاه مخاطبان نسبت به کتاب و کتابخوانی، کمک به نهادینه شدن مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه به عنوان یک کالای فرهنگی و کمک به برقرار کردن آن در سبد خرید خانوار و همچنین معرفی کتاب های مختلف و کاربردی برای مخاطبین عام و بخصوص جوانان از صدای مرکز کردستان تولید و پخش می شود.

در این برنامه با توجه به موضوعات مصوب، مطالبی در جهت پیشبرد اهداف برنامه گفته می شود و از طریق کارشناس برنامه، تحلیل می شود.

همچنین در هر برنامه خبرهایی از دنیای کتاب و کتابخوانی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و سعی می شود در فواصل برنامه، کتابهای جدیدی که در سطح استان منتشر می شود همراه با شناسنامه کامل کتاب به سمع شنوندگان برسد.

در پایان برنامه، کتابهای مرتبط با موضوع برنامه توسط مسئول امور فرهنگی کتابخانه های عمومی استان کردستان به مخاطبان معرفی می شود که چند سطری از کتاب نیز برای اطلاع بیشتر شنوندگان خوانده می شود.

 

این برنامه روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه ساعت 9 با مدت زمان 20 دقیقه پخش می شود.


لازم بذکر است که گزارشگر برنامه با توجه به اهداف برنامه گزارشهایی را از شهر سنندج و نمایشگاههای برگزار شده کتاب در جهت ارتقاء و پیشبرد اهداف برنامه تهیه می کند .

 

عوامل برنامه:

تهیه کننده و نویسنده: ندا نقیبی

گوینده: محمدسلیمی

صدابردار: شهپر محمدی