جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

باشگاه خبرنگاران کردستان بر سکوی نخست کشوری - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

باشگاه خبرنگاران کردستان بر سکوی نخست کشوری

باشگاه خبرنگاران کردستان بر سکوی نخست کشوری


در ارزیابی مراکز کشور در آبان ماه امسال

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

جمال سمساری مقدم مدیر باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای مرکز کردستان با اعلام این خبر گفت: خبرنگاران جوان کردستانی در آبان ماه امسال توانستند با تولید گزارشهای تلویزیونی فاخر، بیشترین تعداد پخش سراسری گزارشهای تلویزیونی در میان مراکز را به خود اختصاص دهند.

سمساری مقدم گفت: از جمله این گزارشهای تولیدی تلویزیونی می­توان به اورامان و مشکلات آن، رسوم کردستانی ها در تاسوعای حسینی، معرفی روشن دل وکیل  و موفق سنندجی، لباس کردی و لزوم حراست از آن، بررسی قوانین متروک و لزوم به روز رسانی آن و بررسی مشکلات معلولان کردستانی اشاره کرد.

وی در مورد برنامه های باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای مرکز  کردستان گفت: با حمایتهای امان اللهی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان، دوره های آموزشی باشگاه خبرنگاران به زودی در رشته های خبرنگاری، گویندگی، تصویربرداری و تدوینگری آغاز خواهد شد.

جمال سمساری مقدم افزود علاقه مندان می­توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی Kurdistan.irib.ir/yjc   در دوره های یادشده ثبت نام کند.

مدیر باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: جوانان استان فرهنگی کردستان استعداد چشمگیری در حوزه رسانه دارند و امید می رود با جذب و آموزش این قشر در باشگاه خبرنگاران صدا و سیما، پشتوانه سازی مناسبی برای شبکه استانی، خبرگزاری ها، روزنامه ها و هفته نامه های محلی این استان انجام شود.

آدرس کوتاه :