رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

باشگاه خبرنگاران کردستان بر سکوی نخست کشوری - نمایش محتوای خبر

 

 

باشگاه خبرنگاران کردستان بر سکوی نخست کشوری

در ارزیابی مراکز کشور در آبان ماه امسال

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

جمال سمساری مقدم مدیر باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای مرکز کردستان با اعلام این خبر گفت: خبرنگاران جوان کردستانی در آبان ماه امسال توانستند با تولید گزارشهای تلویزیونی فاخر، بیشترین تعداد پخش سراسری گزارشهای تلویزیونی در میان مراکز را به خود اختصاص دهند.

سمساری مقدم گفت: از جمله این گزارشهای تولیدی تلویزیونی می­توان به اورامان و مشکلات آن، رسوم کردستانی ها در تاسوعای حسینی، معرفی روشن دل وکیل  و موفق سنندجی، لباس کردی و لزوم حراست از آن، بررسی قوانین متروک و لزوم به روز رسانی آن و بررسی مشکلات معلولان کردستانی اشاره کرد.

وی در مورد برنامه های باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای مرکز  کردستان گفت: با حمایتهای امان اللهی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان، دوره های آموزشی باشگاه خبرنگاران به زودی در رشته های خبرنگاری، گویندگی، تصویربرداری و تدوینگری آغاز خواهد شد.

جمال سمساری مقدم افزود علاقه مندان می­توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی Kurdistan.irib.ir/yjc   در دوره های یادشده ثبت نام کند.

مدیر باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: جوانان استان فرهنگی کردستان استعداد چشمگیری در حوزه رسانه دارند و امید می رود با جذب و آموزش این قشر در باشگاه خبرنگاران صدا و سیما، پشتوانه سازی مناسبی برای شبکه استانی، خبرگزاری ها، روزنامه ها و هفته نامه های محلی این استان انجام شود.