رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۸

بازدید کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری از مناطق عملیاتی کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری از مناطق عملیاتی کردستان

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان عنوان کرد

بازدید کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری از مناطق عملیاتی کردستان

جلال برومند اظهار کرد: جمعی از کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری از سراسر کشور به اتفاق خانواده‌های خود در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی کردستان دیدن کردند.

وی افزود: بر اساس برنامه تنظیمی از سوی مرکز مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی کشوری، کاروان ۹۰ نفره راهیان نور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کردستان حضور یافته و با بازدید از این مناطق با ایثار و فداکاری‌های رزمندگان بیشتر آشنا شدند.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان خاطرنشان کرد: کاروان راهیان نور صندوق بازنشستگی کشوری ضمن بازدید از مناطق عملیاتی سنندج، مریوان، سروآباد و سیرانبند بانه، از یادمان‌های شهدای گمنام نیز بازدید کردند.

برومند در ادامه عنوان کرد: هر ساله تعدادی از کارکنان صندوق بازنشستگی کشوری از سراسر کشور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کردستان اعزام می‌شوند تا با آرمان‌های شهدا در این مناطق تجدیدمیثاق کنند.

وی بیان کرد: با هماهنگی که با سپاه استان کردستان صورت گرفت راویان استان مجاهدت‌های خاموش در کردستان را برای زائران روایت کردند.

برومند با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص اردوهای راهیان نور اظهار داشت: ایشان بیشتر بر جنبه فرهنگی و معنوی این اردوها اشاره دارند، چون این کار فرهنگی و ارزشمند در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان قرار دارد که در جنگ نرم رسالت دشمن، دور نگه داشتن جوانان ما از فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

منبع خبرگزاری: فارس