رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از 3 پروژه ورزشی شهرستان کامیاران - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از 3 پروژه ورزشی شهرستان کامیاران

مراحل احداث 3 پروژه ورزشی شهرستان کامیاران :

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از 3 پروژه ورزشی شهرستان کامیاران

این بازدید با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان، کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مسئولین فنی در روز چهارشنبه 20 مردادماه از سه پروژه ورزشی کامیاران انجام گرفت.

حامد جولائی با حضور در این شهرستان از سالن سقف کوتاه، زورخانه و پیست دوومیدانی بازدید و از نزدیک وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه ها را بررسی کرد.

سالن ورزشی سقف کوتاه شهرستان کامیاران در زمینی به مساحت 440 متر مربع با هزینه ایی به مبلغ 500 میلیون تومان از محل اعتبارات رهبری و نفت احداث شد که در اردیبهشت ماه امسال با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان افتتاح و به بهره برداری رسید و از نزدیک نحوه تجهیز آن توسط مسئولان بررسی شد.

همچنین زورخانه پهلوانی کامیاران در زمینی به مساحت 440 مترمربع با اعتباری به مبلغ 490 میلیون تومان در حال احداث است که با 40 درصد پیشرفت فیزیکی فعال می باشد.

حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان در ادامه از روند احداث پیست دوومیدانی شهر کامیاران دیدن کرد و با توجه پتانسیل ها و استعدادهای خوب در شهرستان خواستار تسریع در ساخت این پروژه شد.

در پایان حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان کامیاران در جهت بررسی وضعیت ورزش کامیاران با فرماندار شهرستان دیدار کردند.

منبع: پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان