جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

بازدید فرمانده سپاه کردستان از اجرای طرح شهید شوشتری در سروآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بازدید فرمانده سپاه کردستان از اجرای طرح شهید شوشتری در سروآباد

بازدید فرمانده سپاه کردستان از اجرای طرح شهید شوشتری در سروآباد


کردستان/سروآباد

به نقل از صدا و سیمای مرکز کردستان ،سردار محمد  حسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با حضور در محل اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی شهید شوشتری در روستاهای شهرستان سروآباد از این طرح‌ها بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه‌ها قرار گرفت.

وی از قرارگاه پیشرفت و آبادانی و محرومیت‌زدایی سپاه کردستان در منطقه بازدید و در جریان روند اجرای کار قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در جریان این بازدید باهدف کمک به محرومان و مستضعفان با برخی از خانواده‌های محروم و بی‌بضاعت روستاهای اطراف منطقه سروآباد دیدار و دلجویی کرد.

 

 

 

 

وی در ادامه با حضور در محل اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی شهید شوشتری در روستاهای شهرستان سروآباد از این طرح‌ها بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه‌ها قرار گرفت.

سردار رجبی در این بازدید افزود: مردم کردستان همیشه در تمامی عرصه‌ها همراهی و حمایت خود را به نظام و انقلاب ثابت کرده‌اند و هم‌اکنون نوبت ماست که جوابگوی قدرشناسی این عزیزان باشیم.

وی با اشاره به مأموریت قرارگاه پیشرفت و آبادنی و اجرای طرح شهید شوشتری در این شهرستان اظهار کرد: 30 روستای شهرستان سروآباد در طرح محرومیت‌زدایی شهید شوشتری قرار گرفته و امیدواریم با ادامه مأموریت‌های این قرارگاه و پیگیری‌های سپاه کردستان مشکلات روستای "دگاگا" نیز برطرف شود.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر ضمن تقدیر از اقدامات خیرخواهانه نهادهای حمایتی به خصوص کمیته امداد بابت حمایت‌های بی‌شائبه و ساخت منازل محرومین گفت: وظیفه ذاتی تمامی مسئولان "خدمت به مردم" بوده و و کمیته امداد به عنوان یادگار امام راحل(ره) به خوبی از عهده این مهم برآمده است.

در ادامه بازدید فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در مزار شهدای روستای "دگاگا" بخش مرکزی شهرستان سروآباد نیز حضور یافت

 

آدرس کوتاه :