جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

بازدید امام جمعه شهرستان قروه از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

بازدید امام جمعه شهرستان قروه از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی

بازدید امام جمعه شهرستان قروه از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی


بازدید امام جمعه شهرستان قروه :

بازدید امام جمعه شهرستان قروه از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی

کورش شعبانی در این بازدید با بیان اینکه شهرک صنعتی قروه دارای ظرفیت مطلوب در سرمایه گذاری است اظهار داشت: متاسفانه در حال حاضر  واحدهای تولیدی این شهرک با مشکل سرمایه در گردش و تسهیلات مواجه هستند .

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قروه با بیان این مطلب که صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی در پیشبرد و توسعه شهرستان و اشتغال و تولید، گام های مؤثری برداشته اند افزود:  وظیفه مدیران دستگاههای اجرایی است تا با کمک به بخش تولید شهرستان، به رونق و توسعه در این حوزه تسریع بخشند .

شعبانی یادآور شد: با توجه به نامگذاری سال تحت عنوان "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" و شرایط کنونی جامعه بویژه غیر فعال بودن تعداد زیادی از واحدهای تولیدی در این شهرستان، امیدواریم با حمایت دولت و اجرایی شدن دستورالعمل پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی بدهکار، شاهد بهبود وضعیت کار و تولید در قروه باشیم.

در این بازدید، حجت الاسلام بابائیان با اظهار تأسف از تعطیلی تعداد زیادی از واحدهای تولیدی شهرستان قروه اظهار داشت: با این شرایط هنوز اشتغال و بیکاری به عنوان یک دغدغه باید چاره جویی شود چراکه سالجاری سال اقتصاد و شکوفایی استان است و این امر با ایجاد اشتغال و راه اندازی واحدهای تولیدی به ثمر می نشیند.

بابائیان با بیان اینکه بانک ها باید تعامل بهتری با جامعه کار و تولید داشته باشند افزود: با تعامل و همکاری بیشتر بانک های عامل و پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی توسط مدیران و مسئولان استانی، لازم است توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در اولویت قرار گیرد.

منبع خبری: روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان

آدرس کوتاه :