جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

آیین رونمایی از کتاب صوتی دخترم ناهید - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

آیین رونمایی از کتاب صوتی دخترم ناهید

آیین رونمایی از کتاب صوتی دخترم ناهید


کردستان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان:

در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس در ویژه برنامه «یادمان باشد» کتاب صوتی «دخترم ناهید» که زندگینامه شهیده ناهید فاتحی کرجو(سمیه کردستان)  رونمایی شد این اثر ارزشمند با همکاری بنیاد حفظ و نشر آثار و ارزشهای دفاع مقدس و با مشارکت تولیدات رادیویی بسیج صدای مرکز کردستان و هنرمندان واحد نمایش صدای مرکز کردستان و همچنین ممعاونت فرهنگی سپاه کشور و سپاه بیت المقدس کردستان تهیه و تولید شده است. این مراسم با حضور خانواده شهیده ناهید فاتحی کرجو، جعفر عبدالملکی مدیر کل  صدا و سیمای مرکز کردستان، سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان و سردار محبی معاونت سپاه کشور و هنرمندان گرامی صدا و سیما به صورت زنده از سیمای مرکز کردستان پخش شد.

ناهید فاتحی‌کرجو در چهارمین روز از تیرماه سال 1344 در شهر سنندج در میان خانواده‌ای مذهبی و اهل تسنن به دنیا آمد. پدرش محمد از پرسنل ژاندارمری بود و مادرش سیده زینب، زنی شیعه، زحمتکش و خانه‌دار بود که فرزندانش را با عشق به اهل‌بیت‌(ع) بزرگ می‌کرد.

شهیده ناهید فاتحی‌کرجو هفتم آذرماه 1361، در روستای هشمیز سنندج به اسارت گروه‌های ضد انقلاب درآمد و پس از شکنجه به شهادت رسید.

آدرس کوتاه :