رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

آیین افتتاحیه چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در سنندج برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

آیین افتتاحیه چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در سنندج برگزار شد

آیین افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم رشد :

آیین افتتاحیه چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در سنندج برگزار شد

مراسم افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم رشد با حضور مدیر کل آموزش و پرورش کردستان ، معاون آموزش ابتدایی اداره کل ، تنی چند از مسئولین استانی و شهرستان  و دست اندرکاران در سالن شماره یک سینمای بهمن سنندج برگزار و نمایش فیلم های جشنواره برای دانش آموزان استان آغاز شد .

در این مراسم رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به ظرفیت فیلم و نمایش و نقش موثر رسانه های تصویری در آموزش ، یادگیری و ماندگاری آن در حافظه دانش آموزان ؛ گفت : خداوند متعال در قرآن کریم برای یادآوری آیات الهی از قصص و داستانها استفاده نموده است .  

وی با تاکید بر ضرورت بهره گیری از ابزار های آموزشی و امکانات و تجهیزات نوین و فناوری های جدید ، گفت : علاوه بر نمایش فیلم در این جشنواره ، می توان از تجهیزات هوشمند سازی و کلاس های هوشمند برای نمایش فیلم های جشنواره در مدارس استفاده کرد .

رشید قربانی با بیان اینکه این جشنواره از چهارم لغایت هشتم اردیبهشت ماه 95 در سطح استان برگزار می شود ، افزود : در حدود 80 سالن ، فیلم های جشنواره با موضوعات علمی و آموزشی برای دانش آموزان دوره های تحصیلی و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان نمایش داده خواهد شد .  

هم چنین در ابتدای این مراسم مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج و رییس پردیس شهید مدرس سنندج به ایراد سخن پرداختند و نمایش چهل پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در استان کردستان آغاز شد 

منبع خبری:اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش