جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

این روزهاکانون های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران فعالیت چشمگیری دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

این روزهاکانون های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران فعالیت چشمگیری دارند

این روزهاکانون های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران فعالیت چشمگیری دارند


کردستان/کامیاران

این روزهاکانون های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران فعالیت چشمگیری دارند
 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران در خصوص برگزاری این کلاس ها در رشته های روخوانی و روانخوانی قرآن، مهارت های اسلامی، حرفه آموزی، مسائل آموزشی و اردو خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان وبه نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، با تدابیر معنوی و پی گیری زبیر حسین پناهی فعالیت دوباری هنرمندان در کانون های فرهنگی و انجمن های هنری آغاز شد و در تابستان سال جاری مردم کامیاران شاهد برپایی کلاس های آموزشی در تمامی کانون ها و انجمن های این اداره هستند. به گفته زبیر حسین پناهی هنرمندان قشر فرهیخته و روشن اندیش جامعه هستند و مدارا و ارتباط معنوی و مادی جهت تولیدات فرهنگی با این عزیزان موجب رشد و شکوفایی تمامی سطوح فرهنگی هنری بخصوص تعالی خرد جمعی و رفع آسیب ها و معضلات اجتماعی می گردد چراکه هنرمند چاره اندیش است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران در این زمینه گفت: تمامی انجمن های فرهنگی، هنری و قرآنی شهرستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران دوره های  تابستانی و کلاس های آموزشی برگزار می کنند.
زبیر حسین پناهی با بیان اینکه این دوره‌های آموزشی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت برنامه‌ریزی شده است، افزود: ٢ کلاس دف نوازی، ٢ کلاس آموزش قرائت قرآن، گروه موسیقی کرال، پنج کلاس خوشنویسی، طراحی، نقاشی و گرافیک،٢ گروه نمایش و یک کلاس آواز و نویسندگی (انجمن ادبی) از جمله دوره‌هایی است که در این مجتمع برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه این دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی زیر نظر اساتید درجه اول شهرستان برگزار می‌شود اظهار کرد: شرکت در این دوره ها برای عموم در همه مقاطع سنی آزاد است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران اضافه کرد: هم زمان در ٣٢ کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان در هر کدام ٢ کلاس برگزار می شود.
حسین پناهی افزود: این کلاس ها در رشته های روخوانی و روانخوانی قرآن، مهارت های اسلامی، حرفه آموزی، مسائل آموزشی و اردو برگزار می شود.
وی گفت: آموزشگاه های موسیقی دیلان و ساز وژین، با مدیریت ٢ تن از موسیقی دانان مطرح شهرستان پذیرای هنرجو است.
ایشان در پایان به استقبال گسترده خانواده های هنر دوست از کلاس های فرهنگی و هنری در رشته های مختلف فرهنگی هنری با آموزش اساتید مجرب اداره ارشاد اسلامی شهرستان کامیاران اشاره کرد.
کامیاران در ٦٥ کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.

 

آدرس کوتاه :