جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

ایستک کردستان تیم قدرتمند شیمیدر تهران را با اقتدار شکست داد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

ایستک کردستان تیم قدرتمند شیمیدر تهران را با اقتدار شکست داد

ایستک کردستان تیم قدرتمند شیمیدر تهران را با اقتدار شکست داد


پیروزی ایستک کردستان بر شیمیدر تهران

ایستک کردستان تیم قدرتمند شیمیدر تهران را با اقتدار شکست داد

هفته سوم دور برگشت لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور در روز جمعه 25 دی ماه با انجام دیدار مختلف پیگیری شد.


در ادامه این دیدار ها تیم ایستک کردستان میهمان شیمیدر تهران بود و در حالی که پیروزی بر این تیم دور انتظار بود اما تیم ایستک کردستان با هدایت و سرمربیگری سیامک ویسی یک بُرد شیرین و دلچسپی را بدست آوردند.


نماینده استان کردستان در این رقابت ها که در چند دیدار قبلی به دلیل مصدومیت بازیکنان ارزشمند خود سهند خادم نامداری و بهرام نصیری از دست داده بود نتوانست خوب ظاهر شود و در مقابل تیم های نه چندان مطرحی شکست خورد.


بر اساس این گزارش ، با بهبود بازیکنان مصدوم شده و افزودن برگشتن به ترکیب تیم ایستک کردستان بر روی ریل پیروزی ها قرار گرفتند و در هفته دوم رقابت ها موفق شدند از سد تیم صاحب نام مهرام تهران گذر کنند.


ایستک کردستان در هفته سوم دور برگشت لیگ دسته یک بسکتبال باشگاه های کشور به مصاف شیمیدر تهران رفت و توانست در بازی حساب شده و تهاجمی با نتیجه 65 بر 57 به پیروزی دست یابد و یک بُرد ماندگار برای بسکتبال استان رقم خورد.


نماینده استان کردستان در هفته چهارم این رقابت ها استراحت می کند و در هفته پنجم روز جمعه نهم بهمن ماه در مجموعه ورزشی آزادی سنندج خود را برای دیدار با پارسای مشهد آماده خواهد کرد.


رقابت های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور با حضور 17 تیم در دو گروه 8 و 9 تیمی شمال و جنوب برگزار می شود.


تیم بسکتبال کردستان در گروه شمال با تیم های آرارات تهران، پارسا مشهد، مهرام تهران، ری یرا قزوین، تیم ملی جوانان، کاله مازندران، هیات بسکتبال قم و شیمیدر تهران هم گروه است.

آدرس کوتاه :