رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

ایجاد امنیت پایدار هدیه ارتش به كشور است. - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد امنیت پایدار هدیه ارتش به كشور است.

شهردار سنندج گفت:

ایجاد امنیت پایدار هدیه ارتش به كشور است.

شهردار بهمراه جمعی از اعضاء شورا و مدیران شهرداری به دیدار فرماندهان لشکر28 پیاده کردستان رفتند.
شهردار سنندج در دیدار با فرمانده لشکر28 پیاده کردستان فرا رسیدن 29 فروردین روز ارتش را به تمامی دلاور مردان ارتشی تبریک وتهنیت گفتند.
دکتر منوچهر فخری بیان کرد : آرامش وآسایش کنونی جامعه مرهون خون شهیدان و رشادتهای دلاور مرد ارتشی است که در هشت سال دفاع مقدس با اقتدار در مقابل دشمنان نظام ایستادگی کردند.
وی گفت : ایجاد امنیت پایدار بزرگترین هدیه ارتش به کشور است و باید تمامی آحاد جامعه قدردان خدمات ارتش باشند.
فخری تعامل وهمکاری ارتش را در ارائه خدمت به شهروندان را تاثیر گذار دانست وتاکید نمود مدیران شهرداری می تواند از تجربیات فرماندهان ارتش در راستای ارائه خدمت بهتر به شهروندان بهره بگیرند .
در ادمه این جلسه فرمانده لشکر پیاده 28 کردستان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس گفت شهیدان با خون خود امنیت را به جامعه هدیه دادند.
امیر سرتیپ ابولفضل برزگری بیان کرد : به فرموده مقام معظم رهبری که خدمت در کردستان را عبادت دانستند مجموعه ارتش لشکر 28 کردستان با تمام توان آماده خدمت به مردم استان هستند.
وی صحت ، سلامتی و امنیت را از نعمات خداوند به انسان برشمردند و افزود : ایجاد درآمد پایداردر سایه این نعمتها محقق خواهد شد.
فرمانده لشکر پیاده 28 کردستان در پایان به اعضاء شورا توصیه نمود با حمایت از شهرداری موجبات ارائه خدمت بیشتر ورضایتمندی شهروندان را فراهم نمایید. 

منبع خبری: روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری