جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

اهداف نظام و انقلاب بر مبنای "اسلام و ارزش‌های اسلامی" است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اهداف نظام و انقلاب بر مبنای "اسلام و ارزش‌های اسلامی" است

اهداف نظام و انقلاب بر مبنای "اسلام و ارزش‌های اسلامی" است


فرمانده سپاه استان کردستان گفت:

اهداف نظام و انقلاب بر مبنای

سردار محمد حسین رجبی صبح امروز در آیین نمادین بازگشایی مدارس که در دبیرستان دخترانه شاهد هوشمند سنندج برگزار شد، با تبریک هفته دفاع مقدس و تسلیت ماه محرم اظهار داشت: سه کلید واژه علم یعنی «علم‌آموزی، دانش و آگاهی، آمادگی و مقاوت» در همه روزهای سال گفتمان غالب کشور است.

وی گفت: اقدامات انجام شده از بدو پیروزی انقلاب اسلامی بر مبنای دین مبتنی بر اسلام و ارزش‌های اسلامی است که دشمن‌های زیادی به دنبال اهداف خود و شکست انقلاب بودند و یکی از این دشمنان به‌صورت میدانی و فیزیکی صدام بود.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: اگر در دفاع مقدس در روزهای اول قدری غافلگیر شدیم به این دلیل بود که بنا نبود با کشوری قبل از سازندگی، علم و پیشرفت کشورمان بجنگیم.

وی ادامه داد: در آن زمان تازه انقلاب شده بود و ارتش طاغوتی و نیاز به ساماندهی داشت و غافلگیری ما ناشی از کم‌اطلاعی و عدم هوشیاری بود.

سردار رجبی افزود: معلمین به ما یاد دادند دانایی «توانایی» است و اگر بدانیم بر مبنای همین دانستن‌ها اقدام می‌کنیم کل ایران در این راستا عمل می‌کنند.

وی اظهار کرد: مقاومت زبان حال کل کشور و عنصر ارزنده، موثر و فعالی است که از کشور ایران به کشورهای دیگر سرایت کرده است.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: اگر در جبهه سوریه سبقه کار توسط نیروی مردمی مقاومت می‌شود براساس انقلاب صادر شده ما، مقاومت‌ها و به لطف اسلام و توکل به خداوند است.

وی گفت: اگر وظیفه بنده با این لباس این است که تا پای جان از کشور دفاع کنم وظیفه شما دانش‌آموزان این است که درس بخوانید و به شما می‌گویم خوب درس بخوانید.

 

منبع خبرگزاری: تسنیم

آدرس کوتاه :