سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

انقلاب اسلامی عزت و سرافرازی را برای ملت ایران به ارمغان آورد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

انقلاب اسلامی عزت و سرافرازی را برای ملت ایران به ارمغان آورد

انقلاب اسلامی عزت و سرافرازی را برای ملت ایران به ارمغان آورد


امام جمعه سنندج:

انقلاب اسلامی عزت و سرافرازی را برای ملت ایران به ارمغان آورد

ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه های نماز جمعه این هفته سنندج ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: مردم ایران با جوش و خروش و ایمان راستین خود و گوش سپردن به رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) در مقابل طاغوت ایستادند و با ایثار جان، مال و خون جوانان، انقلاب را به پیروزی رساندند. 
وی انقلاب اسلامی را هدیه ای الهی خواند و افزود: این انقلاب اکنون نیز در سایه رهبری فرزانه و حضور موثر و مشارکت مردم در اقصی نقاط جهان نورافشانی می کند و الگویی برای سایر ملت های آزادیخواه شده است. 
ماموستا خدایی تاکید کرد: پس از پیرورزی انقلاب، دشمنان از بودن کشوری اسلامی در منطقه هراس داشتند و همواره در پی نفوذ و ایجاد ضعف در کشورمان بودند ولی به برکت حضور مقتدارنه مردم و بصیرت و هوشیاری رهبری معظم انقلاب هیچگاه موفق به این کار نمی شوند. 
وی یادآور شد: انقلاب اسلامی با رهبری عالم ربانی امام خمینی (ره) و مبارزه مردم هوشیار و متعهد ایران به پیروزی رسید و باید روز شمار انقلاب هر سال درخشان تر از سال های قبل گرامی داشته شود. 
خطیب جمعه سنندج گفت: انتظار است مردم در راهپیمایی 22 بهمن حضوری پررنگ و گسترده تر از همیشه داشته باشند و بار دیگر وفاداری و حمایت خود از انقلاب و جمهوری اسلامی را نشان دهند. 
ماموستا خدایی در بخش دیگری از سخنان خود به پشتیبانی خداوند از اهل ایمان در مقابله با ظالمان اشاره کرد و یادآور شد: پروردگار به اهل ایمان مژده داده که آنان را همواره به شرط استقامت در ایمان یاری خواهد کرد. 
ماموستا خدایی با بیان اینکه هیچ انسانی بر انسان دیگر برتری ندارد، افزود: تنها عامل برتری انسان ها تقوا و پرهیزگاری است بنابراین همگی از دستورات الهی پیروی کرده و تقوا داشته باشیم تا رستگار دنیا و قیامت باشیم. 

آدرس کوتاه :