جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

انعقاد تفاهم نامه بین کانون های فرهنگی هنری و دبیرخانه مساجد کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

انعقاد تفاهم نامه بین کانون های فرهنگی هنری و دبیرخانه مساجد کردستان

انعقاد تفاهم نامه بین کانون های فرهنگی هنری و دبیرخانه مساجد کردستان


کردستان

کامل گلباغی، مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در سنندج گفت: در راستای اصول و سیاست های ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد و کیفی سازی و ارتقای سطح اثر بخشی فعالیت ها و برنامه های کانون ها، تفاهم نامه ای بین کانون های فرهنگی هنری و دبیرخانه مساجد منعقد می شود.

 

وی افزود: تفاهم نامه دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های مساجد و کانون های فرهنگی و هنری در بین امام جماعت مسجد، مدیر مسئول کانون، بازرس کانون و مسئول یا نماینده دبیرخانه استان منعقد می شود.

 

این مقام مسئول با اشاره به اهداف این تفاهم نامه، افزود: تقویت، روحیه خدامحوری تبلیغ، گسترش و تعمیق فرهنگ روح بخش اسلام و اهتمام به رهنمودهای امام خمینی (رحمت الله علیه) مقام معظم رهبری (مدظله العالی) چشم انداز 20ساله نظام اسناد بالا دستی و توجه به شعار سال از اهداف این تفاهم نامه بین دبیرخانه مساجد وکانون های مساجد است.

 

گلباغی اذعان کرد: گسترش و ترویج فرهنگ اقامه نماز و فعالیت های قرآنی بویژه طرح تلاوت نور تقویت و احیای کارکردها و نقش واقعی مساجد در  راستای رسیدن به مسجد طراز اسلامی از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

 

وی گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی، بستر سازی جهت حضور هدفمند و تاثیرگذار فعالان فرهنگی هنری مساجد در فضای مجازی، ارائه فعالیت ها، تولیدات و خدمات فرهنگی هنری بر اساس موازین و ضوابط اسلامی از دیگر اهداف این تفاهم نامه برشمرد.

 

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان در  پایان خاطرنشان کرد: این تفاهم نامه در هفت ماده و در 2 نسخه تنظیم شده و هر 2 نسخه حکم واحد را دارد.

آدرس کوتاه :