رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

انسجام و یکپارچگی (انتخابات) - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

انسجام و یکپارچگی (انتخابات)

انسجام و یکپارچگی (انتخابات)


انسجام و یکپارچگی (انتخابات)

 

انسجام اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در کردستان

رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظیم مردم کردستان در اردیبهشت معطرخطاب به ملت ایران اظهار داشتند؛ کسی را برگزینید که درد کشور را بفهمد، درد مردم را بداند و از درد مردم احساس درد کند، با مردم یگانه و صمیمی ‌باشد، ساده‌زیست باشد خود و خانواده و نزدیکانش از فساد و اشرافی­گری و اسراف دور باشند.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین منطقه کردستان را سرزمین ایمان، فرهنگ و هنر – صفا و وفاداری و «استان فداکاری‌های بزرگ» خواندند و افزودند: مجاهدتهای مردم رشید این خطه که با هوشیاری توطئه دشمن را در اولین و حساس­ترین سالهای عمر نظام تشخیص دادند و مردانه در مقابل آن ایستادند از یاد ملت ایران نخواهد رفت.

حضرت آیت­الله خامنه­ای با اشاره به آشنایی نزدیک خود با مردم کردستان افزودند: مردم با عظمت این استان، مردمی‌امتحان داده هستند چرا که وقتی دشمن با سیاست خباثت­آلود، خود در پی ایجاد تفرقه قومی و مذهبی در پیکره عظیم ملت ایران بود، مردم کردستان با هوشیاری و مجاهدت این توطه بزرگ را خنثی کردند.

ایشان طبیعت زیبا و سرسبز، روحیه مهربان و با صفای مردم استان و علما و شعرای بزرگ این خطه را از جلوه­های زیبای استان فرهنگی کردستان دانستند و خاطرنشان کردند: مخالفین سرافرازی ایران، از اول انقلاب سعی کردند این منطقه را استانی امنیتی کنند اما نظام مقتدر اسلامی با همراهی مردم، این مشکل بزرگ را حل کرد.

حضرت آیت­الله خامنه­ای با اشاره به قدردانی مردم کردستان از شهیدان بزرگی همچون کاوه – صیاد شیرازی – متوسلیان – بروجردی، کاظمی ‌و دیگر سرداران شهید افزودند: جوانان رزمنده­ای که به این دیار می­آمدند نیز محبت مردم کردستان را فراموش نمی­کنند.