رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

انتظار دولت از روابط عمومی‌ها انعکاس واقعی عملکردهاست - نمایش محتوای خبر

 

 

انتظار دولت از روابط عمومی‌ها انعکاس واقعی عملکردهاست

فرماندار شهرستان سقز گفت:

انتظار دولت از روابط عمومی‌ها انعکاس واقعی عملکردهاست

علی‌اکبر ورمقانی در نشست با مسوولان روابط عمومی ادارات سقز در فرمانداری این شهرستان، افزود: باید اطلاع‌رسانی به موقع، صحیح و همه جانبه به جد در دستور کار روابط عمومی‌ها باشد.

وی ادامه داد: باید مسوولان ادارات توجه بیشتری به نقش‌های نمایشی، مشورتی، مذاکره‌ای، تفسیری و اظهاری روابط عمومی داشته باشند، زیرا روابط عمومی‌ها نقش مهمی در عقلایی نمودن فضای افکار عمومی بعهده دارند.

ورمقانی تصریح کرد: آنچه دولت از روابط عمومی‌ها، انتظار دارد، انعکاس درست و واقعی عملکردهاست و باید در این راستا از فضای مجازی و رسانه‌های مکتوب سطح استان و شهرستان‌ها استفاده کرد.

وی خواستار تعامل بیشتر مسئولان روابط عمومی با اصحاب رسانه، برگزاری نشست‌های خبری، تکریم ارباب رجوع، تشریح فرایند امور اداری در ادارات شد.

فرماندار شهرستان سقز، روابط عمومی را قلب سازمان‌ها و مهندسی ارتباط رضایت‌مندانه و پایدار توصیف و خواستار توجه بیشتر مسوولان به نقش‌های روابط عمومی‌ها در جایگاه ساختار اداری و توجه به ترویج معروفات اداری شد.

در این جلسه مسئولان روابط عمومی ادارات هم بر برگزاری دوره‌های آموزشی و همایش‌های کاربردی، تقویت روابط عمومی ادارات از لحاظ تشکیلاتی و امکانات و تقویت تعامل با رسانه‌ها، تاکید کردند.

منبع خبرگزاری: فارس