جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

انتخابات، روز احقاق حق مدنی ملت است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

انتخابات، روز احقاق حق مدنی ملت است

انتخابات، روز احقاق حق مدنی ملت است


انتخابات 98

انتخابات، روز احقاق حق مدنی ملت است

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، حضرت‌آیت الله خامنه‌ای در آغازین ساعت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ضمن انداختن رایشان به صندوق اخذ رای بیان کردند: اولا روز انتخابات روز جشن ملی است این جشن را به همه هم میهنان عزیزمان در سراسر کشور تبریک می‌گویم. ثانیا روز احقاق حق مدنی ملت است که می‌خواهند بیایند رای بدهند و شرکت خودشان در اداره امور کشور را که حق آنهاست، آن را به دست بیاورند، ثالثا یک تکلیف شرعی است که این‌ها را قبلا هم عرض کردیم.ایشان تاکید کردند: حقیقت این است انتخابات متضمن منافع ملی کشور است هر کسی که به منافع ملی کشور علاقه‌مند است، در انتخابات شرکت کند.
رهبر انقلاب اسلامی تصریح کردند: توصیه من این است که اولا همه با همت حرکت کنند و بیایند به اشخاص مورد نظر خود که به‌آن رسیدند، رای بدهند و این کار را هر چه زودتر انجام دهند این توصیه همیشگی ماست. نگذارند آخر شب و آخر وقت. همین اول وقت اول روز نیمه اول روز بیان رای بدهند و جمعیت در پایان روز متراکم نشود.
حضرت‌آیت الله خامنه‌ای بیان کردند: بعد هم در هر شهری به تعداد نامزد‌های این شهر رای بدهند در تهران به ۳۰ نفر رای بدهند اسم ۳۰ نفر را بنویسند که خیلی کمک می‌کند.
ایشان تصریح کردند: از خداوند متعال می‌خواهیم به ملت ایران توفیق و خیر بدهد رحمت و برکت خودش را بر این ملت نازل کند و انتخابات را مایه خیر و برکت برای این کشور قرار دهد. از شما دوستان رسانه‌ای هم تشکر می‌کنیم که زحمت کشیدید.

آدرس کوتاه :