جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

امنیت کنونی جامعه مرهون تلاش های سربازان گمنام است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

امنیت کنونی جامعه مرهون تلاش های سربازان گمنام است

امنیت کنونی جامعه مرهون تلاش های سربازان گمنام است


امام جمعه سروآباد:

ماموستا سیداحمد سجادی در خطبه های نماز جمعه این هفته سروآباد، با تبریک فرا رسیدن 15 شعبان به نامگذاری نیمه شعبان به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج) اشاره کرد و افزود: امروز ایران اسلامی در جزیره ناامن و پر از آشوب خاورمیانه به نقطه ای امن تبدیل شده که این مهم در نتیجه زحمات و خدمات سربازان گمنام امام زمان (عج) است.
وی ادامه داد: امنیت اقتصادی در جامعه نیز مرهون تلاش های شبانه روزی نیروها و سربازان گمنام امام زمان (عج) بوده که صادقانه و بدون منت و بدون هیچگونه چشم داشتی در حال انجام وظیفه هستند.
امام جمعه سروآباد اضافه کرد: وظیفه تک تک افراد جامعه است که قدرشناس این زحمات و تلاش های شبانه روزی نیروهای زحمتکش اطلاعات بوده که با تمام وجود امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورده اند.
وی گفت: امروز تمام ملت های جهان بر امنیت و آسایشی که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در نقطه به نقطه میهن اسلامی ما حاکم شده است، غبطه می خورند، بنابراین وجود نیروهای اطلاعاتی در کشور ما یک نعمت بسیار ارزشمند الهی است.
ماموستا سجادی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته معلم اظهار کرد: ترویج علم و دانش در جامعه بر عهده معلمان دلسوزی است که شغل و پیشه آنها ادامه شغل انبیاء الهی است.
وی ادامه داد: دین اسلام به علم و دانش توجه بسیار ویژه ای دارد و همه مسلمانان را به کسب علم و دانش سفارش می کند و یکی از راههای موفقیت جهان اسلام در برابر جهان کفر را فرا گیری علم و دانش عنوان کرده است.
وی اضافه کرد: بر همه افراد جامعه واجب و ضروری است که قدرشناس زحمات و تلاش های معلمان دلسوز و زحمتکش باشند و در هفته ای که به نام هفته معلم نامگذاری شده است، زحمات و خدمات آنها را بیشتر در سطح جامعه تبیین و اطلاع رسانی کنند.

 

آدرس کوتاه :