سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

امسال 30 هزار تن آسفالت در سنندج تولید شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

امسال 30 هزار تن آسفالت در سنندج تولید شد

امسال 30 هزار تن آسفالت در سنندج تولید شد


مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری سنندج:

جلال اصغری چهارشنبه شب در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه  رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت پخش شده در سطح معابر و خیابان‌ها تاثیر بسزایی در روانسازی ترافیک دارد، عنوان کرد: یکی از اولویت‌های این سازمان رسیدگی به وضعیت آسفالت سطح شهر است.

وی اضافه کرد: بهبود و ارتقای کیفیت و سرعت بخشیدن به تولید و پخش آسفالت در راستای بهسازی و آسفالت محلات و معابر سطح شهر از دیگر اولویت‌های سازمان خدمات موتوری شهرداری سنندج است.

اصغری گفت: با هدف بهسازی و آسفالت معابر و رضایتمندی شهروندان امسال افزایش تولید آسفالت در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی از افزایش 31 درصدی تولید و پخش آسفالت در 9 ماهه امسال خبر داد و گفت: قریب به 30 هزار تن آسفالت تا پایان فصل پاییز امسال تولید شده است.

اصغری اظهار داشت: از این مقدار آسفالت تولید شده بیش از 22 هزار تن توسط  واحد عمران این سازمان در پروژه‌های عمرانی در دست اجرا و معابر سطح شهر استفاده کرده که از این لحاظ هم نسبت به سال قبل 44 افزایش نشان می‌دهد.

وی اضافه کرد: 2 هزار و 159 تن آسفالت در سطح معابر منطقه یک، یک‌هزار و 968 تن در سطح معابر و محلات منطقه دو و 3 هزار و 524 تن هم صرف آسفالت محلات و معابر سطح منطقه سه و بهاران شد.

 

آدرس کوتاه :