رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

امام جمعه موقت سنندج مردم را به مشارکت در جشن ازادی زندانیان دعوت کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت سنندج مردم را به مشارکت در جشن ازادی زندانیان دعوت کرد

امام جمعه موقت سنندج گفت:

امام جمعه موقت سنندج مردم را به مشارکت در جشن ازادی زندانیان دعوت کرد

ماموستا سید محمد حسینی در خطبه های نمازجمعه این هفته سنندج ضمن تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) افزود: آزادی این زندانیان، کار بسیار ارزشمندی است که سبب خشنودی خدا و خانواده های آنان خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه 277 زندانی جرائم غیرعمد کردستانی در زندان ها محبوس هستند ادامه داد: این زندانیان به 200 میلیارد ریال دیه محکوم شده اند که امید است با مساعدت و همدلی افراد نیکوکار، شاهد آزادی آنان باشیم.
ماموستا حسینی، خدمات ستاد مردمی دیه استان را قابل تقدیر دانست و گفت: انسان های سخاوتمند و آنانی که برای آزادی زندانیان، گام برمی دارند، به پرودگار متعال و سعادت دنیوی و اخروی، نزدیکتر هستند.
امام جمعه موقت سنندج در ادامه سخنان خود به برکات ماه رمضان اشاره و اظهار کرد: ماه رمضان، طبیبی الهی است که خداوند آن را نصیب امت پیامبر فرموده است.
ماموستا حسینی با بیان اینکه سلامتی جسم و خانه تکانی و صحت روح، از برکات روزه است اضافه کرد: خداوند این فریضه را جز بر افراد بیمار، مسافر و دارای عذر شرعی، بر همه واجب کرده است؛ بنابراین فرصت را غنیمت شمرده و از برکات این ماه، بهره مند شویم.
وی خواستار توجه مومنان به فریضه امر به معروف و نهی از منکر شد و افزود: به پیامبر و انسان های صالح، اقتدا کنیم و در راه راست قدم برداریم.
مراسم جشن گلریزان هر ساله همزمان با ماه پرخیر و برکت رمضان در سراسر کشور برگزار می شود.
امسال جشن گلریزان در سنندج، روز چهارشنبه 17 خرداد مصادف با 12 رمضان برگزار می شود.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا