جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

امام جمعه سروآباد: دفاع مقدس از افتخارات درخشان ملت ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

امام جمعه سروآباد: دفاع مقدس از افتخارات درخشان ملت ایران است

امام جمعه سروآباد: دفاع مقدس از افتخارات درخشان ملت ایران است


امام جمعه سروآباد با تبریک هفته دفاع مقدس گفت:

امام جمعه سروآباد: دفاع مقدس از افتخارات درخشان ملت ایران است

ماموستا سید احمد سجادی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته سروآباد، با تبریک هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته مبارک دفاع مقدس یادآور حماسه ها و رشادت های ملت غیور ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس است.
وی ادامه داد: این ایام مبارک یادآور روزهای سخت ملت ایران است که با دستان خالی در برابر انواع سلاح و مهمات پیشرفته روز جهان دشمنان مقاومت و ایستادگی کردند و توانستند به یاری خداوند متعال و رهبری امام خمینی (ره) ابهت شرق و غرب را شکسته و انقلاب اسلامی را پیروز کنند.
امام جمعه سروآباد اضافه کرد: گرامیداشت هفته دفاع مقدس به این دلیل نیست که دشمنان اسلام و انقلاب به ما حمله کردند، بلکه به این مناسبت است که دفاع ما یک دفاع مقدس و دفاع از ارزش های دینی و اسلامی بود.
وی در ادامه به آغاز سرشماری عمومی نفوس و مسکن اشاره کرد و افزو: هشتمین سرشماری نفوس و مسکن از سوم مهرماه سالجاری هزمان با سراسر کشور در شهرستان سروآباد آغاز می شود.
وی افزود: سرشماری به دو صورت اینترنتی و مراجعه ماموران به درب منازل خانوارها انجام می شود، که مرحله اینترنتی آن از سوم مهرماه تا 24 مهرماه و مراجعه ماموران از 25 مهرماه تا 25 آبان ماه آغاز خواهد شد.
ماموستا سجادی بر لزوم مشارکت و همکاری همه اقشار مختلف جامعه در سرشماری تاکید کرد و گفت: شرکت در سرشماری و ارائه اطلاعات صحیح و درست وظیفه ای همگانی و ملی است.
او تاکید کرد: اطلاعات سرشماری فقط در اختیار مرکز آمار قرار می گیرد و کاملا محرمانه بوده و در اختیار هیچ نهاد و ارگانی قرار داده نمی شود و خانوارها از محرمانه ماندن اطلاعات خود مطمئن باشند.
امام جمعه سروآباد خاطرنشان کرد: اطلاعات سرشماری در برنامه ریزی های کلان کشوری و همچنین در اختصاص بودجه و اعتبارات بسیار تاثیرگذار است.
وی در پایان بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.
شهرستان سروآباد در 90 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

منبع خبرگزاری: ایرنا

آدرس کوتاه :