جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

امام جمعه جدید سقز معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

امام جمعه جدید سقز معرفی شد

امام جمعه جدید سقز معرفی شد


انتصاب:

امام جمعه جدید سقز معرفی شد

رییس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز گفت، امامان جمعه و جماعت محور وحدت در جامعه اسلامی هستند.

ماموستا عابد نقیبی، با بیان اینکه امام جمعه وظیفه سنگینی بر عهده دارد، افزود: امام جمعه در بین مردم از احترام خاصی برخوردار است و این نشانه دینداری مردم است.

وی، با بیان اینکه مردم ما مردمی با تقوا هستند، گفت: حضور مردم در برگزاری نمازهای جمعه نشان از ارادت آنان به دین و دینداری است.

رییس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز، مسئولیت در نظام مقدس اسلامی ایران را تلاش برای خدمت به مردم دانست وگفت: خدمت به مردم دارای اجر مضاعف نزد خداوند بزرگ است.

وی با اشاره به اینکه ماموستا عبدالرحمن حسین زاده به درخواست خود از امامت جمعه کناره گیری کرده است، افزود: امروز حاج ماموستا سید حسین حسینی که سال های متمادی به عنوان امام جمعه موقت زحمت کشیدند به عنوان امام جمعه دائم سقز معرفی می شوند.

فرماندار شهرستان سقز هم با بیان اینکه، امام جمعه دارای جایگاه و پایگاه ویژه ای در بین مردم است، از امام جمعه جدید شهر سقز خواست کماکان در راه گسترش معروفات دین در بین مردم تلاش کند.

علی اکبر ورمقانی افزود: امام جمعه عامل وحدت مردم در جامعه است و ما به عنوان یک فرد مسلمان باید از رهنمودهای امامان جمعه و جماعت در راه ترویج دین اسلام حرکت کنیم.

امام جمعه جدید سقز هم در این مراسم ، از همه مسئولان و مردم دعوت کرد همچون گذشته در راه اتحاد و همدلی در جامعه تلاش کنند.

حاج ماموستا سید حسین حسینی، با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره در فرمایشات خود خدمت به مردم را یکی از اولویت های کاری مسئولان ذکر می کنند، بر اجرای فرامین رهبری در تمام کارها تاکید کرد.

حاج ماموستا سید حسین حسینی 30 سال به عنوان قاضی در شهرستان سقز، امام جمعه تکاب و دیواندره و نیز امام جمعه موقت سقز ، خدمات ارائه کرده است

منبع خبرگزاری: صداوسیما مرکز کردستان

آدرس کوتاه :