جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

آمادگی فرودگاه سنندج برای پذیرایی از مهمانان نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی فرودگاه سنندج برای پذیرایی از مهمانان نوروزی

معاون فرودگاه سنندج خبرداد:

آمادگی فرودگاه سنندج برای پذیرایی از مهمانان نوروزی

حاتمی ، در نشست هماهنگی استقبال و پذیرایی از مهمانان و مسافران ورودی فرودگاه سنندج افزود: از لحاظ تجهیزات عملیاتی و فرودگاهی، برج، سیستم آتش نشانی و دفع حریق، ایمنی و نظارت بر واحدهای فنی و پشتیبانی زیبا سازی و محوطه سازی فرودگاه، آمادگی لازم برای ارائه خدمات به مسافران وجود دارد.
وی اظهار کرد: با اداره میراث فرهنگی هماهنگی های لازم برای ارائه اقلام تبلیغاتی به مسافران ورودی در راستای معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری استان کردستان صورت گرفته است.
او خاطر نشان کرد: سامانه پیامک فرودگاه سنندج فعال و به شرکت فرودگاهی اعلام شده تا بهتر و بیشتر بر کیفیت خدمات فرودگاهی نظارت داشته باشیم.
در ادامه این جلسه خدامرادی نماینده اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان به ارائه گزارشی از امکانات و خدمات ستاد اجرایی خدمات سفر استان پرداخت و گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان مسئولیت ستاد اجرایی خدمات سفر استان کردستان را بر عهده دارد و خدمات و امکاناتی را برای پذیرایی از مسافران و گردشگران در نظر گرفته است.
وی افزود: تعداد 38 دفتر خدمات مسافرتی، 28 هتل و 23 مهمان پذیر در استان کردستان و تعداد 149 خانه مسافر در پالنگان و هورامان، آماده پذیرایی و استقبال از مهمانان نوروزی هستند.
به گفته وی تعداد 300 هزار نسخه انواع بروشور و نقشه راهنمای گردشگری کردستان به سه زبان کردی، فارسی و انگلیسی در اختیار مسافران و گردشگران قرار خواهد گرفت.
وی ادامه داد: نظارت و بازرسی هایی از مراکز اقامتی و پذیرایی در این نوروز انجام خواهد شد تا بتوان خدمات و امکانات مناسبی را به گردشگران ارائه کرد.      

منبع خبری: ایرنا