جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

اقدامات شورای حفاظت از اراضی ملی زنگ خطری برای متخلفان است - نمایش محتوای خبر

 

 

اقدامات شورای حفاظت از اراضی ملی زنگ خطری برای متخلفان است

رئیس کل دادگستری کردستان گفت:

اقدامات شورای حفاظت از اراضی ملی زنگ خطری برای متخلفان است

علی اکبر گروسی روز یکشنبه در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی استان در سنندج افزود: شورای حفاظت از اراضی ملی وظایف مهمی در راستای هماهنگی بیشتر دستگاه ها، پیگیری مصوبات و همچنین اخذ تصمیمات در جهت برخورد با متخلفان برعهده دارد.
وی اظهار کرد: امسال این شورا در راستای تحقق شعار سال باید برنامه ریزی مناسبی در برخورد با متصرفان اراضی ملی در دستور کار خود قرار دهد.
رئیس کل دادگستری کردستان تاکید کرد: تمامی دستگاه ها باید در راستای صیانت و حفاظت از اراضی ملی تمام توان خود را به کار بگیرند.
وی ادامه داد: برنامه ها، اقدامات و همچنین تصمیمات شورا باید رسانه ای شود تا مردم در جریان فعالیت های این شورا در راستای حفاظت از اراضی ملی قرار گیرند.
گروسی گفت: انعکاس عملکرد شورای حفاظت از اراضی ملی از طرفی قوت قلبی برای مردم است و از طرفی نیز برای متصرفان و متخلفان زنگ خطر است.
وی افزود: ارائه آمارهای دقیق، اقدامات تاثیرگذار و بررسی پروندهای حساس باید اولویت تمامی اعضای شورای حفاظت از اراضی ملی باشد.
رئیس کل دادگستری کردستان تاکید کرد: دستگاه های خدماتی در سطح شهر به بناهای غیرمجاز خدمات ارائه ندهند.
وی اعلام کرد: دادگستری در برخورد با متخلفان هیچگونه محدویت زمانی ندارد و بصورت شبانه روزی آماده همکاری در راستای کاهش ساخت و ساز غیرمجاز و حفاظت و صیانت از اراضی ملی است.
گروسی اظهار کرد: دستگاه های عضو شورای حفاظت از اراضی ملی باید در مناسبت ها و تعطیلات خاص با نظارت مستمر مانع از اجرای نقشه افراد سود جو و متخلف شوند.

 

منبع خبرگزاری: ایرنا