سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰

اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی، مرهون زحمات فرزندان گمنام این مرز و بوم است. - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی، مرهون زحمات فرزندان گمنام این مرز و بوم است.

اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی، مرهون زحمات فرزندان گمنام این مرز و بوم است.


امام جمعه موقت سقز:

اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی، مرهون زحمات فرزندان گمنام این مرز و بوم است.

به گزارش واحد خبر سنندج، ماموستا سیدحسین حسینی در خطبه‌های نماز جمعه سقز، با تبریک روز سربازان گمنام امام زمان(عج)، تداوم امنیت و آسایش ایران اسلامی را به پاس زحمات این عزیزان دانست.

وی افزود: بسیاری از پیشرفت‌های سیاسی، علمی، اقتصادی و فرهنگی ایران مرهون همین امنیتی است که فرزندان گمنام این مرز و بوم روز و شب برای حفظ و ارتقای آن تلاش می‌کنند.

ماموستا حسینی ادامه داد: صاحب‌نظران بر این عقیده‌اند که بین توسعه و امنیت، تعامل و رابطه‌ای تنگاتنگ وجود دارد و پیشرفت‌های کنونی هم مرهون امنیتی است که با اهدای خون شهیدان و دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام و سربازان امام زمان بوجود آمده است .

امام جمعه موقت سقز در ادامه با اشاره به اینکه در بسیاری از کشورهای اسلامی منطقه ناامنی وجود دارد و مردم بی‌دفاع و مظلوم آن کشورها توسط از خدا بی‌خبران کشته می‌شوند، بر اتحاد و همدلی همه مردم برای دفاع از کیان اسلامی تاکید کرد.

وی افزود: امروز به برکت خون شهیدان و از خود گذشتگی سربازان گمنام امام زمان(عج)، بیش از هر زمانی در کشور اسلامیمان امنیت و آسایش وجود دارد و باید مردم هم همیشه قدردان زحمات این از جان گذشتگان باشند.

امام جمعه موقت سقز افزود: استکبار جهانی همواره در صدد آن بوده است که در کشور ما تفرقه و جدایی بین مردم ایجاد کند که با هوشیاری مردم و رهبری تمام این توطئه‌ها خنثی شده است.

حسینی در ادامه مردم را به تقوای الهی و پرهیز از گناه دعوت کرد و گفت: اگر هر فرد مسلمان دستورات دین را به خوبی انجام دهد رستگار دنیا و آخرت خواهد شد.

وی اسلام را دین رحمت و برکت برشمرد و افزود: اسلام دین رهایی از دام شیطان است و هر کس به این دین الهی تکیه دهد نزد خداوند داری مقام خواهد بود.

آدرس کوتاه :