افسردگی طلاق را هم طلاق دهیم

ورزش يعني خروج از افسردگي‌:

اعتماد به نفس داشته باشید و بپذیرید که مسیر را اشتباه رفته‌اید. به دیگران اجازه ندهید که در مورد شما قضاوتی خلاف آنچه هستید، داشته باشند.

1- معمولا بعد از جدایی و طلاق دورانی برای هر یک زوجین پیش می آید که باعث ناراحتی و به قولی سوگواریشان می شود و شما هم بهتر است به خودتان اجازه سوگواری بدهید و این را بدانید که هیچ چیز مانند زمان نمیتواند التیامی برای روح و روان شما باشد.

2- سعی کنید کاری را که دوست دارید انجام دهید و خودتان را به آن کار مشغول کنید تا خاطرات و ناراحتی های طلاق به سراغتان نیاید و از همه مهمتر تمام سعی خودتان را بکنید تا ورزش کنید زیرا ورزش یکی از بهترین راه ها برای خارج شدن از افسردگی می باشد.

3- معمولا افرادی که از هم جدا می شوند دچار عدم اعتماد به نفس در زندگی می شوند . شما باید سعی کنید که خودتان را دوست داشته باشید و اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و به این فکر کنید که شاید طلاق حق مسلم شما و برای زندگی بهتر شما ضروری بوده است.

4- باید این واقعیت را بپذیرید که زندگی بعد از طلاق دشوار و ناراحت کننده است و شما باید یک زندگی جدید و خوبی را شروع کنید و باید سعی کنید خاطرات را به فراموشی بسپارید گرچه انجام دادن این کار سخت است اما بهترین راه منتظر زمان ماندن و گذشت زمان است.

5- سعی کنید با دوستانتان روابط نزدیک تری برقرار کنید و با آنها به تفریح و سرگرمی بپردازید ولی توجه کنید که هیچ نیازی نیست تا شما از طلاق و مواردی که باعث طلاق شما با همسر قبلیتان شده حرفی به میان بیاورید.

در انتها شما باید به آینده امیدوار باشید و با توکل کردن به خدا به راهتون ادامه بدید و سعی کنید راه جدید و زندگی جدیدی رو آغاز کنید و مطمئن باشید این افسردگی و ناراحتی بعد از مدتی از بین میره پس همه چیز را به خدا و به زمان بسپارید..

شايد گريه كردن ساده‌ترين كاري باشد كه در چنين مواقعي مي‌توان انجام داد.اما فرد نياز به زمان دارد. زماني براي سپري كردن و غلبه بر سختي و التيام نسبي زخم‌ها.

كارشناسان اين زمان را زمان سوگواري مي‌نامند..

به جاي انزوا و دوري از جمع روابط دوستانه را گسترش دهيد. به ياد داشته باشيد دوستي‌ها شادي‌ها را مضاعف و غم‌ها را تقسيم مي‌كند.

 

Depression divorce the divorce will

Exercise the exit of depression:

Be confident and believe that you've gone the wrong direction. Do not let others judge you in spite of what you have.

1 - usually after separation Period for each couple comes to divorce That causes discomfort
They promise to be mourned It would be better if you let yourself mourn And know that no such thing can Conciliation time for your spirit.

2 - Try to do what you love And it's your job to Memories and painful divorce catches not And most importantly try to do yourself To exercise Because exercise is one of the best ways to get out of depression.

3 - Usually people who are separated by a non-confidence in life are. You should try to love yourself And do not lose your confidence And to think that maybe you are granted the right to divorce. You have been necessary for a better life.

4 - It is difficult to accept the fact that life after divorce And uncomfortable And you have a new life A good start And try to remember forgotten memories   Although it is hard to do. But the best way to stay waiting time And time.

5 - Try to establish a closer relationship with your friends And they have fun Entertainment & pay But note that you have no need to divorce And things that make you divorce your wife may have been mentioned.

Finally, you should be optimistic about the future And trust in God to continue to give way And try new ways And start a new life And be sure of this depression And discomfort later after everything is gone to God Time to leave.

Maybe crying is the easiest thing that can be done in this case. But one needs time. The time spent And overcoming difficulties And partial healing of wounds.

Experts call this time of mourning time. The hermitage And away from collecting your friendship develops. Note friendships happiness doubled And divides sorrow.