جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

افتخار آفرینی شبکه کرد در جشنواره تولیدات مراکز - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

افتخار آفرینی شبکه کرد در جشنواره تولیدات مراکز

افتخار آفرینی شبکه کرد در جشنواره تولیدات مراکز


به گزارش روابط عمومی مرکز؛

به گزارش روابط عمومی مرکز:

نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما از۳۰ آذرماه تا دوم دی ماه سال جاری در خوزستان با هدف رقابت سازنده میان تولیدکنندگان آثار تلویزیونی، رادیویی، خبری، مستند، پژوهشی و موسیقایی برگزار شد.

این  جشنواره یکی از جشنواره‌های معتبر رسانه ملی است که به منظور انتخاب آثار برتر برای برنامه‌سازی، تشویق هنرمندان و ارزیابی کمی و کیفی تولیدات مراکز و هدایت تولیدات سال‌های بعد در مسیر رویکردهای اساسی سازمان صدا و سیما، در قالب پنج کمیسیون محتوایی شامل تحقیق و پژوهش، خبر، سیما (نمایشی، انیمیشن- مستند)، صدا و موسیقی و کمیته‌های مختلف اجرایی برگزار می‌شود.

شبکه استانی کردستان نیز در بخشهای محتلف این جشنواره آثار متنوعی را ارسال کرده بود و در بخش موسیقی با اثر فاخر سیاه چمانه کاری از پیمان سلیم فرد لوح تقدیر و سپاس را دریافت کرد. همچنین جایزه بهترین تکنوازی ساز بومی توسط اسماعیل مردانی به مرکز کردستان اختصاص یافت.

در بخش سیمای جشنواره جایزه بهترین تهیه کنندگی برنامه های ترکیبی به برنامه په پوله کانی نیشتمان به تهیه کنندگی سارا بهرامی رسید، همچنین فیلم تلویزیونی ژوان از مرکز کردستان توانست جایزه بهترین بازیگری زن را کسب کند.

مراسم اختتاحيه اين جشنواره با حضور رئیس رسانه ملی، معاونان و مدیران ارشد سازمان و جمعی از هنرمندان، شامگاه پنج شنبه دوم آذر در سالن تالار امام رضا (ع) برگزار شد.

آدرس کوتاه :