جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه استان برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه استان برگزار شد

افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی دانش آموزان :

افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی دانش آموزان با نیازهای ویژه استان برگزار شد

عصر روز گذشته آئین افتتاحیه هفتمین دوره مسابقات ورزشی، فرهنگی، هنری و قرآنی دانش آموزان با نیازهای ویژه با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مشاور فرهنگی استاندار، معاون آموزش متوسطه، رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان، تنی چند از مسئولین، دانش آموزان و اولیای آنان در اردوگاه سلیمان خاطر سنندج برگزار شد.

قربانی مدیرکل آموزش و پرورش کردستان، هدف از برگزاری این مسابقات را استعداد یابی و به بالفعل درآوردن توانایی بالقوه دانش آموزان با نیازهای ویژه عنوان کرد و اظهار داشت: خداوند توانمندی هایی را در وجود یک فرد به ودیعت نهاده و اگر این دانش آموزان به خودشان باور داشته باشند می توانند این استعدادها را بیابند و پله های ترقی را طی کنند.

احمدی مشاور فرهنگی استاندار کردستان نیز با بیان سرگذشت بزرگان ادبای نابینای چون طه حسین مصری گفت: خداوند به این افراد توانمندی هایی عطا فرموده که با وجود محدودیت ها، نامشان تا زمانی که تاریخ و تمدن باشد؛ خواهد درخشید.

وی با بیان اینکه اگر خداوند در وجود فردی نقص و نقصان نهاده باشد؛ بی شک با اراده و حکمت خود این نقص را جبران خواهد کرد؛ گفت: محدودیت محرومیت نبوده و دانش آموزان با نیازها ویژه توانایی هایی دارند که انسان های عادی از این استعدادها بی نصیب اند.

اجرای برنامه متنوع و شاد توسط دانش آموزان با نیازهای ویژه، دف نوازی و مولودی خوانی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

منبع خبری:اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش