جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

اعزام فوتبالیست کامیارانی به رقابت های المپیک تابستانی ناشنوایان در ترکیه - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اعزام فوتبالیست کامیارانی به رقابت های المپیک تابستانی ناشنوایان در ترکیه

اعزام فوتبالیست کامیارانی به رقابت های المپیک تابستانی ناشنوایان در ترکیه


مدیرکل ورزش و جوانان کردستان خبرداد:

اعزام فوتبالیست کامیارانی به رقابت های المپیک تابستانی ناشنوایان در ترکیه

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: میلاد محمدی فوتبالیست کامیارانی در قالب کاروان تیم ملی ایران به رقابت های المپیک تابستانی ناشنوایان در ترکیه اعزام شد تا دومین حضور خود را در مسابقات برون مرزی تجربه کند.

حامد جولایی افزود: تیم ملی ناشنوایان ایران بامداد امروز دوشنبه 26 تیرماه به المپیک تابستانی ناشنوایان در ترکیه اعزام شد.

جولایی گفت: ورزشکاران کشورمان رأس ساعت 4 بامداد از طریق فرودگاه امام(ره) تهران به مقصد ترکیه ترک کردند تا در بیست و سومین دوره المپیک تابستانی 2017 ناشنوایان شرکت کنند.

میلاد محمدی فوتبالیست کامیارانی در قالب کاروان تیم ملی ایران همراه با دیگر ورزشکاران کشورمان در این رقابت ها حضور پیدا می کند.

محمدی در تیرماه سال 95 به رقابت‌های ناشنوایان قهرمانی جهان در کشور ایتالیا اعزام شد و همراه با تیم ملی کشورمان به عنوان سیزدهم دست یافت.

سید حسن روشن به عنوان سرمربی به همراه اصغر خدایی مربی دروازه بان ها، قادر تیموری، طالب شعبانی و داود برزگر صفت در جایگاه مربی و بختیار عزیزی تکان تپه نیز مدیر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان را هدایت و همراهی می کنند.

کاروان ورزشی ناشنوایان ایران در قالب 13 رشته ورزشی مختلف و با حضور 107 ورزشکار تا روز 2 مردادماه به این مسابقات اعزام می شود.

 

منبع خبرگزاری: صداوسیما مرکز کردستان

آدرس کوتاه :