رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

اعزام ششمین کاروان راهیان نور شهرستان سروآباد به مناطق عملیاتی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام ششمین کاروان راهیان نور شهرستان سروآباد به مناطق عملیاتی

جانشین سپاه پاسداران شهرستان سروآباد خبرداد:

اعزام ششمین کاروان راهیان نور شهرستان سروآباد به مناطق عملیاتی

جانشین سپاه پاسداران شهرستان سروآباد در حاشیه بدرقه این کاروان اظهار کرد: ششمین مرحله از اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی شهرستان سروآباد در قالب پنج اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شد.
جعفر غفاریان ادامه داد: این کاروان شامل 220 نفر از دانش آموزان پسر است که به مدت 2 روز از مناطق عملیاتی شهرستان های مریوان و سنندج بازدید خواهند کرد.
وی اضافه کرد: این کاروان از مناطق عملیاتی والفجر 10، خانمه شیخان و یادمان زریوار مریوان و مناطق عملیاتی باشگاه افسران و تپه الله اکبر سنندج بازدید خواهد کرد.
او به اهداف اعزام کاروان های راهیان نور اشاره کرد و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی و آشنایی دانش آموزان با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام از مهمترین اهداف اعزام کاروان های راهیان نور است.
پیش از این پنج مرحله از کاروان های راهیان نور شهرستان سروآباد شامل چهار کاروان پسر و یک کاروان دختر مدارس این شهرستان به مناطق عملیاتی اعزام شده بودند.
شهرستان مرزی سروآباد که به قدمگاه رهبری نیز مشهور است، با 2 یادمان و چندین نقطه عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس در 90 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

منبع خبرگزاری: ایرنا