سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۴ مهر ۱۴۰۰

اعتماد به شبکه کردستان فراملی است - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

اعتماد به شبکه کردستان فراملی است

اعتماد به شبکه کردستان فراملی است


به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان آیت الله حسینی شاهرودی در این نشست با قدردانی از عملکرد صداوسیما گفت: شبکه کردستان به زبان مردم این استان سخن می‌گوید و ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کرده است.وی افزود: استکبارجهانی با تمام توان در تلاش است فرهنگ خود را به ملت ما غالب کند در این راستا  نقش صداوسیما در مقابله با توطئه های دشمن بسیار مهم و تاثیر گدار است .
نماینده ولی فقیه دراستان کردستان گفت: صداوسیما باید در برنامه‌های تولیدی خود با محور قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به تبیین وتشریح ابعاد مختلف این سند مهم پرداخته ودراین راه سه مولفه میل، نیاز و مصلحت مخاطب رادر تولید این برنامه‌ها مدنظر قرار دهد.
وی از برنامه سازان خواست از افراط وتفریط در پرداختن به موضوعات مختلف پرهیز وجانب اعتدال را رعایت کنند.
آیت الله حسینی شاهرودی در پایان به امید آفرینی در جامعه اشاره کرد و افزود: نشان دادن فعالیت‌های بخش خصوصی و پخش برنامه‌های توسعه محور در کنار پیگیری مطالبات به حق مردم به زبان هنر در سال‌های اخیر سبب شده شبکه استانی نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از مرز‌ها نیز مخاطبان بسیاری را جذب کند.
مدیر کل صدا وسیمای کردستان نیز در این دیدار با اشاره به فعالیت شبانه روزی نیرو‌های صداوسیمای مرکز کردستان گفت: نگاه ما توسعه محور و فراجناحی است.
دکتر عبدالملکی افزود: در کردستان برای تولید برنامه‌های امیدآفرین و توسعه محور نیازمند مشارکت دستگاه‌های دولتی هستیم.
وی افزود: صداوسیمای مرکز کردستان برنامه‌های متنوعی را در دست تهیه دارد که مخاطبان بزودی شاهد پخش این برنامه‌ها از شبکه استانی خواهند بود.
دکتر عبدالملکی گفت: تنوع وعمق بخشی به برنامه‌ها و ایجاد فضای شاد وامید آفرین وتوجه به سلایق مخاطبان حول محور وحدت مهمترین راهکار شبکه استانی برای جذب مخاطب است.
درادامه این نشست معاونان صداوسیمای مرکز کردستان نیز به تشریح عملکرد حوزه کاری خود پرداختند.
تولید یک هزار و پانصد دقیقه برنامه در حوزه معارف، حجاب و عفاف در شش ماهه‌ی اول سال جاری، تولید و پیش تولید ده مستند و دو فیلم تلویزیونی در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی از جمله دفاع مقدس، راه اندازی مرکز انیمیشن، تولید و بازنشر تیزر و کلیپ‌های ویژه محرم در فضای مجازی، تولید ماهانه سی گزارش متنوع خبری با محوریت مردم و توسعه‌ی استان، تولید بسته‌های ویژه خبری باعناوین سرزده، سایه روشن، فرهیختگان، دوربین محله، تازه‌های پزشکی و شهروند خبرنگار، تولیدچهل مستند رادیویی در حوزه ایثار وشهادت است.
هم اکنون صداوسیمای مرکزکردستان با ۴۲۰ ایستگاه  رادیوئی و تلویزیونی ،موفق به پوشش ۹۸ درصدی در سطح استان شده است.
در پایان این دیدار آیت الله حسینی شاهرودی با اهدای لوح سپاس از مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز کردستان قدردانی کرد.

آدرس کوتاه :