رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

استقلال و آزادی ملت ایران در سایه جمهوری اسلامی محقق شد - نمایش محتوای خبر

 

 

استقلال و آزادی ملت ایران در سایه جمهوری اسلامی محقق شد

استاندار کردستان:

استقلال و آزادی ملت ایران در سایه جمهوری اسلامی محقق شد

عبدالمحمد زاهدی پیش از ظهر امروز در تجمع پایانی راهپیمایان 22 بهمن‌ماه در قروه اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در سال 57 در شرایطی به پیروزی رسید که همه دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغاتی دنیا قائل به حذف دین از صحنه زندگی بشر بودند.وی افزود: در شرایطی که دنیای غرب مبتنی بر سرمایه‌داری و شرق بر کمونیسم بود و ندای بی‌دینی سر داده بودند، یک رهبر بزرگ دینی توانست شرایطی را حاکم کرده و خون تازه‌ای در رگ‌های دینداران جاری کند.

به گفته استاندار کردستان، این شرایط جدید نفی شعار غرب مبنی بر این بود که دین افیون توده‌هاست و توانست یکی از بزرگ‌ترین انقلاب‌های جهانی را برای رهایی از استبداد و استکبار رقم بزند.زاهدی افزود: آغاز سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که شرایط ویژه‌ای بر منطقه خاورمیانه و دنیا حاکم است.

وی خاطرنشان کرد: موجی از افراطی‌گری، خشونت‌گرایی و نفاق در خاورمیانه حاکم شده و جریان افراطی به جان مردم افتاده است و برای برآورده کردن اهداف خود، خون مسلمانان را می‌ریزند، اما در ایران اسلامی امنیت کامل حاکم است که باید شکرانه آن را به جا آوریم.

استاندار کردستان به دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: عزت و اقتدار در صحنه بین‌المللی بیش از هر زمان دیگری مشهود است.

زاهدی به شعار اصلی مردم در طول دوران مبازرات ستمشاهی اشاره کرد و گفت: «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» شعار اصلی ملتی بود که به دو دلیل عمده آن را برای تحول و انقلاب خود برگزیده بودند.وی وابستگی به قدرت‌های جهانی و نوکری آمریکا از سوی سردمداران ستمشاهی را عامل تاکید ملت ایران بر شعار استقلال و رنج ناشی از استبداد حاکم بر کشور را عامل تاکید بر شعار آزادی دانست که این شعارها در سایه جمهوری اسلامی محقق شد.

استاندار کردستان افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی نظامی در ایران استقرار یافت که تضمین کننده استقلال و آزادی شد که برای دستیابی به این هدف ملت ایران هزینه‌های بزرگی پرداخت کردند.

زاهدی با تقدیر از حضور پرشور مردم قروه در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه تصریح کرد: با وجود هوای سرد مردم ثابت کردند که همان مردم مقاوم عاشورا و تاسوعای 57 هستند و هر زمان که لازم باشد برای دفاع از ارزش‌های انقلاب حاضر خواهند بود و اتحاد و همدلی خود را به رخ دنیا خواهند کشید.

وی از 7 اسفندماه امسال به عنوان حماسه‌ای دیگر نام برد و گفت: از مهم‌ترین اهدافی که امام راحل همواره در بیانات خود قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بر آن تاکید داشتند، حاکمیت مردم بر سرنوشت خود است.

این مسئول افزود: این حاکمیت را مردم تنها از طریق انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رای می‌توانند نشان دهند.به گفته وی، مردم در طول 37 سال عمر انقلاب اسلامی از نخستین رفراندومی که به جمهوری اسلامی «آری» گفتند تاکنون همواره حضوری پرشور داشته‌اند.

زاهدی به نتیجه رسیدن برجام را دفاع از منافع ملی و عزت و اقتدار ایران اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: با حضوری پرشور در انتخابات هفتم اسفندماه شاهد بروز و ظهور حماسه‌ای دیگر از سوی مردم و شکل‌گیری مجلسی توانمند، مقتدر و برنامه‌ریز در جهت پیشرفت و آبادانی بیشتر کشور خواهیم بود.