جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

استقرار پایگاه های جمع آوری زکات فطریه در مساجد و مراکز نیکوکاری کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

استقرار پایگاه های جمع آوری زکات فطریه در مساجد و مراکز نیکوکاری کردستان

استقرار پایگاه های جمع آوری زکات فطریه در مساجد و مراکز نیکوکاری کردستان


کردستان

قنبر موسی نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: کمیته امداد امام (ره) همزمان با عید سعید فطر آماده جمع آوری زکات فطریه و کفاره مردم دیندار و نیکوکار در مصلی های برگزاری نماز عید سعید فطر و تمامی مساجد و مراکز نیکوکاری سراسر کشور، دفاتر و ادارات کمیته امداد در سراسر استان است.
وی با بیان اینکه زکات فطریه امسال در مساجد سطح استان و 14 مرکز نیکوکاری جمع آوری خواهد شد گفت: جمع آوری زکات فطره در سطح استان با مسوولیت دبیرخانه شورای زکات استان انجام می شود و مبالغ جمع آوری شده در مساجد، توسط هیات امنا و تحت نظارت امام جماعت مسجد حداکثر تا ظهرعید فطر بین نیازمندان شناسایی شده همان منطقه توزیع خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان اظهار کرد: علاوه بر مساجد، تمامی دفاتر کمیته امداد امام خمینی (ره) در تمامی شهرستان‌ها آماده دریافت زکات فطره پرداختی از طرف مردم مومن و خیرخواه استان است.
وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از 30 میلیارد ریال زکات فطریه در سطح استان جمع آوری شد گفت: پیش بینی می شود امسال نیز 32 میلیارد ریال زکات فطره در پایگاه های کمیته امداد برای نیازمندان جمع آوری شود.
موسی نژاد اظهار کرد: به منظور ارج نهادن به نیت خیر مومنان و ضرورت پیشگیری از کلاهبرداری احتمالی در فرآیند جمع آوری وجوهات شرعی، تمامی صندوق های جمع آوری فطریه با نشان شورای زکات تعبیه شده است.
وی افزود: مردم مومن و نیکوکار استان همچنین می توانند مبلغ فطریه و یا زکات خود را از طریق مراجعه به سایت زکات استان کردستان به آدرس www.zakatemdad.ir به سهولت پرداخت کنند.

 

آدرس کوتاه :