جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

استعدایابی رشته ورزش‌های زورخانه‌ای در مدارس/بکارگیری سیستم پیشرفته در بحث داوری - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

استعدایابی رشته ورزش‌های زورخانه‌ای در مدارس/بکارگیری سیستم پیشرفته در بحث داوری

استعدایابی رشته ورزش‌های زورخانه‌ای در مدارس/بکارگیری سیستم پیشرفته در بحث داوری


رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی‌ پهلوانی عنوان کرد

استعدایابی رشته ورزش‌های زورخانه‌ای در مدارس/بکارگیری سیستم پیشرفته در بحث داوری

مجتبی جوهری شامگاه شنبه در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان کردستان، اظهار کرد: کردستان یکی از قطب‌های اصلی ورزش‌های زورخانه‌ای در کشور است.

وی خاطرنشان کرد: با هماهنگی آموزش و پرورش استعدادیابی در مدارس را شروع کرده‌ایم و در همین راستا به منظور استعدادیابی دانش‌آموزان از تمام استان‌ها بازدید می‌کنیم.

رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی‌های پهلوانی با اشاره به عمر 30ساله فدراسیون اذعان کرد: در بحث رده پایه تا کنون اقدامی انجام نگرفته بود که امسال با صورت ویژه به این موضوع ورود پیدا کردیم.

جوهری به برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری فدراسیون برای توسعه رشته‌های زورخانه‌ای در دنیا گریزی زد و گفت: قصد داریم از کشورهای که این رشته را دارند، دعوت کنیم و این آموزش‌ها را به آنها ارائه کنیم.

وی عنوان کرد: اشاعه ورزش‌های زورخانه‌ای در تمام جهان هدف فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی‌های پهلوانی است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی‌های پهلوانی با بیان اینکه کار علمی و اصولی را در این راستا شروع کرده‌ایم و به زودی نتایج آن را خواهیم دید، اظهار داشت: سیستم پیشرفته در بحث داوری  مسابقات کشور مورد توجه قرار گرفته است.

جوهری اذعان کرد: در مسابقات کشوری که قرار است اوایل شهریورماه در برگزار شود این سیستم پیشرفته داوری آزمایش خواهد شد.

وی همچنین از راه‌اندازی بانک اطلاعاتی رتبه‌های قهرمانی خبر داد و اظهار کرد: جایگاه همه در این بانک اطلاعاتی مشخص شده است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی‌های پهلوانی خاطرنشان کرد: اردوی تیم ملی نوجوانان در حال برگزاری است و این تیم در مسابقات آینده برای پشتوانه‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جوهری با بیان اینکه تجهیزات دقیق و استاندار برای یکسان‌سازی در کل کشور مورد توجه قرار گرفته است، گفت: این تجهیزات با هدف یک کاسه‌کردن رویه در برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی است.

رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی‌ پهلوانی اظهار کرد: می‌خواهیم با سیستم کاری قوی فدراسیون قوی و هیأت‌های قوی داشته باشیم.

 

آدرس کوتاه :