جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

استاندار رأی خود را به صندوق انداخت - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

استاندار رأی خود را به صندوق انداخت

استاندار رأی خود را به صندوق انداخت


کردستان؛

استاندار رأی خود را به صندوق انداخت

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، استاندار کردستان با بیان اینکه نظام‌هایی که از پشتوانه مردمی قوی برخوردار هستند، دارای امنیت بالایی نیز هستند، گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، موجب ارتقای امنیت ملی و اقتدار کشور است.بهمن مرادنیا امروز جمعه دوم اسفند ۹۸ با حضور در مسجد جامع سنندج و مشارکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: این انتخابات یکی از روز‌های مهم در تاریخ کشورمان است و باید همه در ان مشارکت پرشوری داشته باشیم.
مردانیا از علاقمندان به سرنوشت کشور و استان خواست همانند دوره‌های قبل و انتخابات گذشته با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای و شرکت در انتخابات موجبات ناامیدی دشمنان و دلگرمی دوستداران جمهوری اسلامی را فراهم کنند.
استاندار کردستان با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک حق برای همه مردم است خواستار استفاده عموم از این حق شد و افزود: در جمهوری اسلامی حق رای که بر گرفته از دموکراسی است یکی از مهمترین ویژگی‌های نظام در توجه به قدرت مردمی است.
مرادنیا خاطرنشان کرد: حضور همه واجدین شرایط رای در پای صندوق‌ها در شهر‌ها و روستا‌ها به عزت، سربلندی و توسعه بیشتر کردستان کمک خواهد کرد لذا توصیه می‌شود مردم حضور در پای صندوق‌های رای را به ساعات آخر رای‌گیری موکول نکنند تا با ازدحام جمعیت در سا عات پایانی مواجه نشوند.

آدرس کوتاه :