جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

از مردم برای حضور باشکوه در یوم‌الله 22 بهمن دعوت کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

خبر کردستان

از مردم برای حضور باشکوه در یوم‌الله 22 بهمن دعوت کرد

از مردم برای حضور باشکوه در یوم‌الله 22 بهمن دعوت کرد


استاندار کردستان:

از مردم برای حضور باشکوه در یوم‌الله 22 بهمن دعوت کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستانف متن پیام بهمن مرادنیا برای دعوت از مردم استان برای حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن به این شرح است:
مردم شریف، آگاه و همیشه در صحنه کردستان در حالی آغاز چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم که به برکت حضور پرشور شما در همه مناسبت‌ها و پشتیبانی بی قید و شرط از همه ارکان نظام و در رأس آن آرمان‌های امام راحل و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب این کشور در حال پیمودن پله‌های رشد و تعالی در همه ابعاد مادی و معنوی است و به لطف حضور گرم و توام با وفاداری‌تان چراغ انقلاب اسلامی همچنان فروزان‌تر از گذشته در حال درخشش است.
بی‌گمان شرکت گسترده آحاد ملت ایران و بخصوص مردم شریف کردستان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن که در واقع جشن آزادی و استقلال ملت ستمدیده و ظلم کشیده ایران از نظام طاغوت و استکبار جهانی است خط بطلانی بر نقشه‌های شوم دشمنان و موجبات شادی و عظمت ایرانیان در پیش چشم تمامی جهانیان خواهد بود.
اینجانب ضمن قدردانی از حضور صمیمی و بی نظیر مردم استان کردستان در همه مناسبت‌ها و رویدادهای حساس و سرنوشت‌ساز از شما مردم با فرهنگ و دیندار و پایبند به اسلام و انقلاب می‌خواهم در راهپیمای 22 بهمن با مشارکت گسترده بار دیگر بزرگی، فرهنگ والا و بصیرت تاریخی خود را در پیش چشم همگان به نمایش بگذارید.
22 بهمن 1357 رژیم طاغوت پس از 57 سال ظلم و ستم متلاشی شد و انقلاب اسلامی مردمی ایران با رهبری امام راحل به پیروزی رسید.
هر سال در چنین روزی مردم ایران اسلامی برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در راهپیمایی سراسری این روز شرکت می کنند.
طبق برنامه ریزی های انجام شده امسال راهپیمایی 22 بهمن روز یکشنبه همزمان در بیش از یک هزار مرکز استان، شهر، مرکز بخش و دهستان کشور برگزار می شود.
بهمن مرادنیا استاندار کردستان - شبنه 21 بهمن 1396

آدرس کوتاه :