جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

ارزیابی 8 مکان اقامتی در کمیسیون شیوه درجه‌بندی تاسیسات گردشگری کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

ارزیابی 8 مکان اقامتی در کمیسیون شیوه درجه‌بندی تاسیسات گردشگری کردستان

معاون میراث فرهنگی کردستان خبر داد:

ارزیابی 8 مکان اقامتی در کمیسیون شیوه درجه‌بندی تاسیسات گردشگری کردستان

آرمان وطن‌دوست صبح امروز در جلسه کمیسیون شیوه درجه‌بندی تاسیسات گردشگری کردستان با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در رابطه با نظارت‌ها و شیوه بررسی پیرامون اجرای طرح استانداردسازی، اظهار کرد: طی ماه‌های گذشته تعداد هشت پرونده مربوط به تاسیسات اقامتی و گردشگری استان تکمیل و به این کمیسیون ارجاع داده شد.

وی از تلاش‌ها و همکاری‌های مدیران واحدهای اقامتی استان و کارشناسان نظارت سازمان مرکزی و استان و همچنین شرکت ایده نوین گردشگری مجری طرح قدردانی کرد و افزود: امیدواریم برگزاری این جلسات بستری برای ارتقای هرچه بیشتر این واحدها و در نتیجه خدمات‌رسانی بهتر به مسافران باشد.

معاون گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی کردستان خاطرنشان کرد: پس از طی مراحل قانونی اقدامات لازم برای صدور مجوز تاسیسات واجد شرایط در حوزه واحدهای اقامتی در استان انجام خواهد شد.

وفایی کارشناس نظارت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با اعلام اینکه پرونده هشت واحد در شهرستان‌های سنندج، بانه، سقز و مریوان برای بررسی تکمیل شده است، گفت: طی بازدید از این تاسیسات موارد کلی و جزئی عدم انطباق با طرح مورد بررسی قرار گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کارشناسان و دست‌اندرکاران طرح درجه‌بندی تاسیسات گردشگری در استان کردستان اقدامات قابل تقدیری انجام داده‌اند و امیدواریم با تسریع هر چه بیشتر در کار شاهد برداشتن گام‌های اساسی در این زمینه باشیم.

منبع خبرگزاری:فارس